Gurmaniškos ir pažintinės patirtys festivalyje

Šiemet Pažaislio muzikos festivalis kviečia ne tik į muzikines patirtis. Dvi gurmaniškąsias surengsime kartu su partneriu „Vieno prancūzo sandėliukas“, o drauge su Kauno filharmonija – penkias pažintines, atskleisiančias neoklasicizmo stiliaus architektūros paveldą.
Nemokamos ekskursijos po Kauno filharmoniją
Kauno filharmonijos salė pasižymi aukščiausios kokybės akustinėmis savybėmis, o visas pastatas yra vienas nuostabiausių neoklasicizmo stiliaus pavyzdžių su ryškiais art deco architektūros elementais. 1929 m. pastatas, kurio projekto autorius inžinierius, architektas Edmundas Frykas, savo istoriją pradėjo kaip Teisingumo rūmai, o vėliau – 1936 m. tapo ir laikinosios sostinės Seimo rūmais. Nuo 1961 m. savo veiklą čia pradėjo Kauno filharmonija. Ekskursijos metu atskleisime, kokius istorinius simbolius ir ženklus slepia šis Kauno širdyje esantis pastatas? Sužinosite, kokias paslaptis saugo filharmonijos užkulisiai? Užlipę į pastato apžvalgos bokštą, išvysite galbūt iki šiol jums nematytą Kauno panoramą.
Ekskursijas dovanojame perkantiems bilietus į šiuos Kauno filharmonijoje vyksiančius festivalio koncertus:
06.04| Edgaras Montvidas ir  Simon Lepper 
Išankstinė registracija į EKSKURSIJĄ.
06.12| Can Çakmur: muziką prakalbinantis pianistas
Išankstinė registracija į EKSKURSIJĄ.
07.09| Belgijos kamerinis orkestras CASCO PHIL
Išankstinė registracija į EKSKURSIJĄ.
07.26| Elina Duni ir Rob Luft: meilės ir tremties dainos
Išankstinė registracija į EKSKURSIJĄ.
08.04| Eugenijus Chrebtovas ir Raminta Lampsatytė: „Riterių dainos“
Išankstinė registracija į EKSKURSIJĄ.
Į ekskursijas būtina išankstinė registracija. Vietų skaičius ribotas.

Registruotis į ekskursiją galima tik prieš tai įsigijus bilietus į šį koncertą. Ekskursija vyksta koncerto dieną. Ekskursijos pradžia – 16.30 val. prie Kauno filharmonijos centrinio įėjimo. Kontaktai pasiteirauti: info@pazaislis.lt, +370 620 26 229.

„Vieno prancūzo sandėliuko“ piknikai
Šiemet festivalis užmezgė gražią partnerystę su Kaune įsikūrusia gurmaniškų sūrių krautuvėle „Vieno prancūzo sandėliukas“, o šios draugystės rezultatas dvi gurmaniškos programos festivalio koncertuose:
07.07| Muzikinis piknikas „Pasimatymas ant stogo “.

BLC verslo centro stogo terasoje lauks malonus gourmet bei muzikinis patyrimas. Muzikinę programą pristatys 2019 m. susikūręs tarptautinis duetas „Piano Phase Project“, kurio narės – pianistės Monika Lozinskienė ir Anna Szałucka (Lenkija, Didžioji Britanija). Prancūziškas vaišes surengs „Vieno prancūzo sandėliukas“. Kauniečiams ir svečiams jau atpažįstami „Pietūs ant žolės“ bei „Piknikas kine“ gurmaniški renginiai tądien kelsis ant stogo ir savo skoniais bei aromatais praturtins koncertą!
Norintiems įsigyti bilietą į koncertą su pikniku būtina išankstinė REGISTRACIJA.  Bilietų į koncertą su pikniku kiekis ribotas. Bilietus galima įsigyti iki liepos 2 d. (arba kol bilietai pasibaigs).
08.11| Bundančios istorijos paslaptys.
Žemosios Panemunės dvare vyksiančią programą sudarys dvi dalys:
– 15 val. „Vieno prancūzo sandėliuko“ ir „La Petite Patisserie“ rengiamas piknikas „Pietūs ant žolės“, kurio metu bus galimybė daugiau sužinoti apie Žemosios Panemunės dvaro istoriją, Lietuvos dvarų kultūros tradicijas bei pasimėgauti gurmaniškomis vaišėmis.
– 17 val. dvaras užsipildys kerinčiais VDU kamerinio orkestro, solistų Gabrielės Bukinės ir Jorio Rubinovo bei dirigento Vytauto Lukočiaus atliekamos muzikos garsais.
Norintiems įsigyti bilietą į koncertą su pikniku būtina išankstinė REGISTRACIJA.  Bilietų į koncertą su pikniku kiekis ribotas. Bilietus su pikniku įsigyti galima iki rugpjūčio 8 d. (arba kol baigsis bilietai).

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Festivalį finansuoja
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Skip to content