Kontaktai

XXVII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIO ŽINIASKLAIDOS ATSTOVŲ AKREDITAVIMO TAISYKLĖS

Akreditacija – tai teisės suteikimas žiniasklaidos atstovui lankytis Pažaislio muzikos festivalio renginiuose 2022 m. birželio 3 – rugpjūčio 28 dienomis. Akreditacijos išduodamos tik iš anksto užsiregistravus bei laikantis visų akreditavimo taisyklių. Visi akredituoti žiniasklaidos atstovai yra įtraukiami į Spaudos/TV sąrašą ir turi teisę lankytis Festivalio renginiuose tik su išduotomis akreditacinėmis kortelėmis.

Žiniasklaidos priemonės, kurių atstovai gali būti akredituoti į XXVII Pažaislio muzikos festivalio 2022 renginius:

SPAUDOS leidiniai, kurie publikuos anonsus, straipsnius ir kt. medžiagą apie XXVII Pažaislio muzikos festivalį ir jo renginius;
INTERNETO portalai, kurie talpins anonsus, straipsnius ir kt. medžiagą apie XXVII Pažaislio muzikos festivalį ir jo renginius savo interneto svetainėje;
RADIJO stotys, kurios savo žinių laidose arba laidų eteryje anonsuos XXVII Pažaislio muzikos festivalio renginius;
TELEVIZIJOS kanalai, kurie savo žinių laidose arba laidų eteryje anonsuos XXVII Pažaislio muzikos festivalio renginius;
TAIP PAT AKREDITUOJAMI MINĖTŲ ŽINIASKLAIDOS PRIEMONIŲ FOTOGRAFAI/OPERATORIAI.

Dėmesio! Žiniasklaidos priemonės, kurių atstovai bus akredituoti, privalo teikti Pažaislio muzikos festivalio organizatoriams informaciją apie jų parengtą medžiagą. Taip pat Pažaislio muzikos festivalio organizatoriai, suteikdami leidimą fotografuoti arba filmuoti, pasilieka sau teisę naudoti nuotraukas arba nufilmuotą medžiagą.

Maloniai prašome registruotis akreditacijai el. paštu filharmonija@pazaislis.lt „Subject“ laukelyje įrašius „Registracija akreditacijai“. Privaloma:
nurodyti akredituojamo žurnalisto/fotografo/operatoriaus vardą ir pavardę;
nurodyti atstovaujamą žiniasklaidos priemonę;
nurodyti kontaktus (telefono Nr., el. paštą).

Apie savo sprendimą dėl akreditacijos suteikimo Pažaislio muzikos festivalio organizatoriai informuos per 2 darbo dienas nuo registracijos.
Akreditacijos bus išduodamos nuo 2022 m. birželio 1 d. Kauno filharmonijoje, adresu E. Ožeškienės g. 12, ir Festivalio renginių vietose.

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Festivalį finansuoja
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Skip to content