Lankytojams

Bilietai

Bilietų prekyba į Pažaislio muzikos festivalio koncertus įprastai startuoja gegužę, likus mėnesiui iki festivalio pradžios.

Bilietus į Pažaislio muzikos festivalio koncertus galite įsigyti Kauno valstybinės filharmonijos kasoje, visose fizinėse „Tiketos“ kasose, internetu www.tiketa.lt ir koncertų vietose.

Taikomos nuolaidos: senjorams (su pažymėjimais) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui. Neįgaliems asmenims (su pažymėjimais) taikoma 50 % nuolaida 1–2 bilietams. Jaunimui (7–25 m.) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui. Prie įėjimo į renginį kartu su bilietu bus prašoma pateikti nuolaidą patvirtinantį atitinkamą dokumentą – galiojantį pensininko, neįgaliojo, studento, moksleivio pažymėjimą ar kitą dokumentą su nuotrauka ir nurodyta gimimo data.

Perkant bilietus taikomas 1,20 Eur aptarnavimo mokestis.

Bilietų rezervacija galima tik per „Tiketos“ sistemą.

Kauno valstybinės filharmonijos kasa dirba antradieniais – sekmadieniais 14 – 18 val.
Informacija teikiama telefonu (8 37) 20 04 78.

Bilietai nekeičiami ir negrąžinami. Bilietus galima grąžinti tik koncertui neįvykus, jų įsigijimo vietose.

Ikimokyklinio amžiaus vaikai (iki 6 metų amžiaus imtinai) į festivalio koncertus Kauno valstybinėje filharmonijoje neįleidžiami. Į atvirose erdvėse vykstančius festivalio koncertus ikimokyklinio amžiaus vaikai (iki 6 metų amžiaus imtinai) įleidžiami nemokamai (be atskiros sėdimos vietos).

Festivalio organizatoriai turi teisę keisti koncertų programas ir jų atlikėjus.

Koncertų metu fotografuoti, filmuoti ar daryti garso įrašus be organizatorių sutikimo, galima tik asmeniniam naudojimui.
Įsigydamas bilietą į koncertą ar dalyvaudamas nemokamame renginyje, kiekvienas festivalio lankytojas savaime sutinka, kad renginio organizatoriai visas renginio metu padarytas nuotraukas bei filmuotą medžiagą gali laisvai ir be atskiro sutikimo naudoti viešinimo tikslais, pvz. televizijos transliacijose, socialiniuose tinkluose, internetinėje svetainėje ir kt.

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Festivalį finansuoja
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Skip to content