Birželio 04 d. 18:00 Kauno valstybinėje filharmonijoje

EDGARAS MONTVIDAS ir SIMON LEPPER


Atlikėjai

EDGARAS MONTVIDAS (tenoras)
SIMON LEPPER (fortepijonas, Jungtinė Karalystė)

Programoje:
Robert Schumann, Richard Strauss, Samuel Barber, Žibuoklė Martinaitytė

Bilietai
Bilietų kaina: Bilietų kainos: 25, 30 Eur. Senjorams (su pažymėjimais) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui. Neįgaliems asmenims (su pažymėjimais) taikoma 50 % nuolaida 1–2 bilietams. Jaunimui (7–25 m.) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui. Renginio dieną nuolaidos netaikomos.
Bilietų kaina renginio dieną: 27, 32 Eur. Koncerto dieną nuolaidos netaikomos.

„Minėdamas savo 25 metų kūrybinės veiklos scenoje sukaktį nusprendžiau klausytojams ir sau padovanoti kamerinės muzikos koncertą. Džiaugiuosi, kad šį koncertą išgirs ir ištikimieji Pažaislio muzikos festivalio klausytojai. Esu įsitikinęs, kad kamerinės muzikos koncertas atlikėjui yra tarsi rentgeno lempa, peršviečianti atlikėjo vidinį pasaulį, jo estetiką bei skonį. Čia pats sau tampi režisieriumi, dėlioji programą, kuri koncerto naratyvą, pasikliauji savo menine intuicija, – apie koncertą pasakoja tenoras EDGARAS MONTVIDAS. – Šį kartą pasirinkau Roberto Schumanno vokalinį ciklą „Poeto meilė“, kurį, beje, kitąmet atliksiu ir Berlyno koncertų salėje, Richardo Strausso dainas, Samuelio Barberio, prie kurio muzikos prisiliečiau kurdamas Anatolijaus vaidmenį operoje „Vanesa“ (LRT žiūrovai galėjo matyti šios operos įrašą iš Glaindborno festivalio laidoje „Žiemojimas su opera“). Specialiai šiam rečitaliui vokalinį ciklą rašo ir garsi lietuvių kompozitorė Žibuoklė Martinaitytė, su kuria kartu buvome apdovanoti Nacionaline premija! Taigi, laukia pasaulinė premjera.“
Koncerte skambins į Pažaislio festivalį jau trečią kartą sugrįšiantis britų pianistas S. LEPPERIS – itin aukštai vertinamas dainininkų partneris scenoje.
Kritikai pabrėžia, jog „Simonas Lepperis, kurio pianistinis meistriškumas susilieja su tikru jautrumu žodžiui ir balsui, yra tikra retenybė“ („The Times“). Tarp svarbiausių atlikėjo pasirodymų yra prestižinės salės „Wigmore Hall“ (Londonas) kvietimas pristatyti trijų koncertų projektą, skirtą Josepho Marxo dainoms, rečitaliai su Stéphane’u Degout Ravinijos ir Edinburgo festivaliuose, Bordo, Dižono, „La Monnaie“, Lozanos ir Liono operos teatruose, rečitaliai „Carnegie Hall“ su Karen Cargill ir Sally Matthews, Franzo Schuberto dainų ciklų atlikimai su Geraldu Finley ir Marku Padmore’u, rečitaliai su Christiane Karg Frankfurto operoje ir Reingau festivalyje bei koncertai su Angelika Kirchschlager Verbjė festivalyje ir „Wigmore Hall“.

Mano programa
Norint užsisakyti abonementą, Jums reikia išsirinkti 5 mokamus festivalio renginius.
  • Iš viso: 0.00€
  • Nuolaida: 0.00€
  • Suma: 0.00€
Užsakyti abonementą

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Festivalį finansuoja
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Skip to content