Renginį pristato
Rugpjūčio 11 d. 15:00 Žemosios Panemunės dvare

BUNDANČIOS ISTORIJOS PASLAPTYS


Atlikėjai

15:00 „Vieno prancūzo sandėliuko“ ir „La Petite Patisserie“
PIETŪS ANT ŽOLĖS
17:00 koncertas
BUNDANČIOS ISTORIJOS PASLAPTYS
VDU KAMERINIS ORKESTRAS
Vyr. dirigentas Vytautas Lukočius, vadovė Rita Bieliauskaitė
Solistai:
GABRIELĖ BUKINĖ (sopranas)
JORIS RUBINOVAS (bosas)
Dirigentas VYTAUTAS LUKOČIUS

Bilietai
Bilietų kaina: Bilieto kaina į koncertą 13 Eur. Pikniko dėžutė neįskaičiuota. Koncerto su pikniko dėžute bilietų kaina 2 asm. 74 Eur. Registracijos forma bilietams koncerto aprašyme. Bilietus galima įsigyti iki rugpjūčio 8 d. (arba kol bilietai pasibaigs). Bilietams į šį renginį nuolaidos netaikomos. Renginio vietoje bilietais su pikniko dėžute prekiaujama nebus.
Bilietų kaina renginio dieną: 15 Eur. Bilietas tik į koncertą, pikniko dėžutė neįskaičiuota.

XXIX Pažaislio muzikos festivalis pirmą kartą atkeliaus į bundantį Žemosios Panemunės dvarą! Išskirtinė vieta, kurioje susitinka istorinė paslaptis ir natūralus gamtos grožis, rugpjūčio 11 d. kvies keliauti pamirštais istorijos takais ir takeliais. 15 val. dalyvių laukia „Vieno prancūzo sandėliuko“ ir „La Petite Patisserie“ rengiamas piknikas „Pietūs ant žolės“. Jau legenda tampantis elegantiškas piknikas – šventė ne tik maisto, bet ir žinių gurmanams. Kaip ir įprasta mūsų piknikuose, siekdami tvarumo, o tuo pačiu ir jaukumo, į renginį kviečiame atsinešti jaukų pledą, nedidukę medinę lentelę, daugkartinius įrankius delikatesams raikyti, mylimą vyno taurę bei kokią nors mėgstamą detalę, kurį Jūsų improvizuotą pikniko vietą padarys dar jaukesne.

Žemosios Panemunės dvaras – tai pamiršti XVII a Sapiegų rūmai, slepiantys didingą beveik 400 metų istoriją. Bundančio dvaro istorijos paslaptimis dalinsis dvaro savininkė Rasa Jakelienė. O koks gi dvaras be muzikos! Jei prabiltų dvaro sienos – būtų smalsu išgirsti, kokia gi muzika šiame dvare skambėjo įvairiais laikmečiais. Deja, įvairios negandos nugramzdino užmarštin ne tik Žemosios Panemunės rūmus, bet ir didelę dalį Lietuvos kultūros… Visgi, nėra tokių pamirštų istorijų, kurių surasti negalėtų  žavusis muzikologas Viktoras Gerulaitis, tad išgirsite daug paslapčių apie muziką Lietuvos dvaruose!

Pikniko lauknešėlyje dviems asmenims: kelių rūšių autentiško prancūziškas sūris, prancūziški kepiniai bei kai kas saldaus. Lauknešėlius įsigyti galima iki rugpjūčio 8 d. (arba kol baigsis bilietai).

O 17 val. Žemosios Panemunės dvaras užsipildys kerinčiais VDU kamerinio orkestro, solistų Gabrielės Bukinės ir Jorio Rubinovo bei dirigento Vytauto Lukočiaus atliekamos muzikos garsais.

VDU Kamerinis orkestras, įkurtas 2011 m. Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje, yra vienintelis profesionalus kamerinis orkestras Kauno mieste. Per palyginti trumpą gyvavimo laikotarpį orkestras jau surengė daugiau nei 200 koncertų Lietuvoje ir užsienyje, surengė gastroles Kipre, Vokietijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose bei Sakartvele. Šio koncerto solistai – jaunosios Lietuvos operos žvaigždės Gabrielė Bukinė ir Joris Rubinovas. Koncerto programa kvies klausytojus keliauti po įvairius laikmečius ir šalis, kurių kultūra glaudžiai siejasi su Lietuvos dvarais.
Atraskime pamirštos istorijos paslaptis kartu bundančiame Žemosios Panemunės dvare!

REGISTRACIJOS FORMA BILIETAMS.

Mano programa
Norint užsisakyti abonementą, Jums reikia išsirinkti 5 mokamus festivalio renginius.
  • Iš viso: 0.00€
  • Nuolaida: 0.00€
  • Suma: 0.00€
Užsakyti abonementą

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Festivalį finansuoja
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Skip to content