Liepos 26 d. 18:00 Kauno valstybinėje filharmonijoje

ELINA DUNI ir ROB LUFT: meilės ir tremties dainos


Atlikėjai

ELINA DUNI (vokalas, Albanija–Šveicarija–Jungtinė Karalystė)
ROB LUFT (gitara, Jungtinė Karalystė)

Programoje – autorinės dainos iš albumų „Lost Ships“ ir „A Time to Remember“

Bilietai
Bilietų kaina: Bilieto kaina 18 Eur. Senjorams (su pažymėjimais) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui. Neįgaliems asmenims (su pažymėjimais) taikoma 50 % nuolaida 1–2 bilietams. Jaunimui (7–25 m.) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui. Renginio dieną nuolaidos netaikomos. Renginio dieną nuolaidos netaikomos.
Bilietų kaina renginio dieną: 20 Eur. Koncerto dieną nuolaidos netaikomos.

Vienintelį koncertą Lietuvoje surengs jauna poetiškojo džiazo kūrėja, Šveicarijos ir Albanijos dainininkė ELINA DUNI.2012 m. ji pasirašė sutartį su įrašų kompanija „ECM Records“, o jos išskirtinis tradicinių albanų liaudies dainų ir džiazo derinys sulaukė kritikų pripažinimo visame pasaulyje. 2017 m. E. Duni tapo viena iš Šveicarijos muzikos premijos laureačių ir pradėjo bendradarbiauti su gitaristu, BBC Naujosios kartos menininku ROBU LUFTU – kylančia Londono šiuolaikinio džiazo scenos žvaigžde. R. Lufto muzikoje persipina Vakarų Afrikos, keltiškojo folkloro ir minimalizmo atspalviai. Jo džiugesio kupinas skambesys puikiai dera su E. Duni vokalu.

Atlikėjai kviečia leistis į kelionę per nesenstančias liaudies dainas, kurios ir šiandien skamba labai aktualiai, koncerte taip pat girdėsime kartu parašytus kūrinius apie šiuolaikines problemas, su kuriomis susiduriame visi. Pirmąjį bendrą dueto, bendradarbiaujant su pianistu, perkusininku Fredu Thomasu bei trimitininku Matthieu Micheliu, albumą „Lost Ships“2020 m. išleido „ECM Records“, jis buvo nominuotas Vokietijos kritikų ir Vokietijos džiazo apdovanojimams, pelnė „Presto“ apdovanojimą Jungtinėje Karalystėje. Po pandemijos ir daugybės gyvų pasirodymų išleistas kvarteto albumas „A Time to Remember“ – tarsi aukso kasyklos, kuriose skamba kelių stilių dainos: nuo kerinčių liaudies dainų iki šiuolaikinio Europos džiazo.

Subtilus Balkanų liaudies dainų ir džiazo derinys, poezija alsuojantis atlikėjos kūrybos pasaulis ir muzika, kuri tarsi ramybės ir harmonijos šydas apgaubs tave ilgam…

Mano programa
Norint užsisakyti abonementą, Jums reikia išsirinkti 5 mokamus festivalio renginius.
  • Iš viso: 0.00€
  • Nuolaida: 0.00€
  • Suma: 0.00€
Užsakyti abonementą

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Festivalį finansuoja
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Skip to content