Renginį pristato
Liepos 25 d. 17:00 Kauno valstybinėje filharmonijoje

Meistrai iš Vienos


Atlikėjai

Fortepijoninis trio TrioVanBeethoven (Austrija)
Clemens Zeilinger (fortepijonas)
Verena Stourzh (smuikas)
Franz Ortner (violončelė)


Programoje
Ludwig van Beethoven, Helmut Rogl, Felix Mendelssohn-Bartholdy

Bilietai
Bilietų kaina: 10 Eur, senjorams ir neigaliesiems 30 % nuolaida
Bilietų kaina renginio dieną: 12 Eur

Renginys Facebook

Švenčiant kompozitoriaus Ludwig van Beethoven 250-ąsias gimimo metines Kauno valstybinės filharmonijos salėje karaliaus meistrai iš Vienos.

Iškiliojo Vienos klasiko vardą ansamblio pavadinimui pasirinkę pianistas Clemensas Zeilingeris, smuikininkė Verena Stourzh ir violončelininkas Franzas Ortneris argumentuoja, kad šis kompozitorius simbolizuoja minties laisvę, revoliucingas ir novatoriškas idėjas, o jo kurta muzika pralenkė kūrėjo epochą, nubrėždama akademinės muzikos ateities gaires.

Kaip sako patys atlikėjai, Ludwigas van Beethovenas buvo tarsi vienišas vilkas, bet taip pat   centrinė figūra naujų komponavimo tradicijų srityje, o jo kūryba darė stiprią įtaką visam muzikiniam pasauliui. Kita vertus   pasirinktas trio pavadinimas deklaruoja muzikų simpatijas Vienos klasikos mokyklai: jų repertuare dominuoja šios stilistikos kūriniai. Žinoma, viena stilistine kryptimi ansamblis neapsiriboja, jis nuolat bendradarbiauja su įvairių šalių kompozitoriais ir užsako naujus kūrinius. Visame pasaulyje koncertuojantis ansamblis savo koncerte atliks Ludwig van Beethoven, Felix Mendelssohn-Bartholdy fortepijoninius trio, o taip pat austrų kompozitoriaus Helmut Rogl kūrinį parašytą L. van Beethoveno atminimui „Rondo appassionato – a tribute to #ludwigvan“, dedikuotą TrioVanBeethoven.

Renginio vieta

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Festivalį finansuoja
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Skip to content