Rugpjūčio 21 d. 18:00 Kauno valstybinėje filharmonijoje

Itališkos muzikos puslapiais


Atlikėjai

JUSTINA GRINGYTĖ (mecosopranas)
PETRAS GENIUŠAS (fortepijonas)


Programoje
Vincenzo Bellini, Giaochino Rossini, Domenico Scarlatti, Francesco Cilea, Ruggero Leoncavallo

Bilietai
Bilietų kaina: 15, 20 Eur
Bilietų kaina renginio dieną: 17, 22 Eur

Renginys Facebook

Dėmėsio! Koncertas yra perkeltas iš rugpjūčio 18 d. į rugpjūčio 21 d. Bilietai galioja.

Klausytojai viso renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones)
(LR Sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. rugpjūčio 19 d. sprendimo Nr. V-1874 „Dėl kultūros, pramogų ir kitų renginių organizavimo būtinų sąlygų” 1.2. papunktis)

Išskirtiniam vakarui su italų kompozitorių muzika klausytojus kviečia operos solistė mecosopranas Justina Gringytė ir vienas ryškiausių Lietuvos pianistų Petras Geniušas.

„Tvirtu it plienas, aistringai frazuojančiu ir puikiai kontroliuojamu balsu ji valdo sceną, tai išryškindama, tai švelniai pabrėždama vokalo liniją, vienu metu skambančią didingai, ir čia pat – trapiai kaip krištolas“ – taip apie dainininkės Justinos Gringytės pasirodymus rašė britų dienraščiai „The Telegraph“ ir „The Times“. 2015 m. Tarptautiniuose operos apdovanojimuose kaip geriausia jaunoji solistė įvertinta atlikėja pasirodo Lietuvos, Korėjos, Didžiosios Britanijos, Ispanijos ir kitų šalių operose. Debiutinis J. Gringytės albumas „Visos S. Rachmaninovo dainos“ buvo pristatytas 2014 m. „Gramophone“ apdovanojimams. Atlikėja yra įsteigusi savo labdaros ir paramos fondą talentingiems jauniesiems muzikantams remti.

Petras Geniušas iš Lietuvos atlikėjų išsiskiria nuolatinėmis naujų išraiškos formų paieškomis – savo solidžios karjeros metu jis yra akompanavęs dramos spektakliams, baletams ir net kabaretams, dalyvavęs džiazą ir kitus stilius jungiančiuose projektuose. Dėstytojauja ne tik Lietuvoje, bet ir Škotijos Karališkoje mokslų akademijoje. Už savo veiklą pianistas apdovanotas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiumi.
Išgirsti P. Geniušą, muzikuojantį drauge su žymiais vokalistais – reta dovana, priviliojanti į koncertų sales gausius publikos būrius. Po pasirodymo su baritonu Vytautu Juozapaičiu kritika rašė: „P. Geniušas, visuomet scenon įžengiantis su tikro menininko aristokrato aura, buvo subtilus dainininko partneris, sau neleidęs užgožti balso jokiu pasažu ar akordu. Kukliai prabilęs fortepijonas netapo fonu, o svariai papildė poetinį tekstą muzikinėmis prasmėmis. Turintis didžiulę kamerinio muzikavimo patirtį, dalyvaujantis ir netradiciniuose projektuose, P. Geniušas visuomet taikliai perteikia kūrinių stilistiką, jautriai papildo partnerius, visą blizgesį ir nežabotą artistinę laisvę palikdamas savo rečitalių scenose. Nuostabu, kad ir elegantiškai bravūriškas, ir lyriškai kuklus P. Geniušas yra neapgaulingai tikras.“

Renginio vieta

Mano programa
Norint užsisakyti abonementą, Jums reikia išsirinkti 5 mokamus festivalio renginius.
  • Iš viso: 0.00€
  • Nuolaida: 0.00€
  • Suma: 0.00€
Užsakyti abonementą

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Festivalį finansuoja
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Skip to content