Rugpjūčio 17 d. 17:00 Senojoje Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje

80 MINUČIŲ: Giedrius Kuprevičius ir draugai


Atlikėjai

KAUNO FORTEPIJONINIS TRIO
Lina Krėpštaitė (fortepijonas)
Indrė Andruškevičiūtė (smuikas)
Asta Krištaponienė (violončelė)
GABRIELĖ BUKINĖ (sopranas)
GIEDRIUS PRUNSKUS (baritonas)
GIEDRIUS KUPREVIČIUS (kompozitorius)

Bendradarbiaujant su KĮ Kauno valstybine filharmonija

Programoje:
Giedriaus Kuprevičiaus, Zitos Bružaitės, Šarūno Nako, Antano Jasenkos vokaliniai ir kameriniai kūriniai

Bilietai
Bilietų kaina: Bilieto kaina 16 Eur. Senjorams (su pažymėjimais) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui. Asmenims su negalia (su pažymėjimais) taikoma 50 % nuolaida 1–2 bilietams. Jaunimui (7–24 m.) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui.
Bilietų kaina renginio dieną: 18 Eur. Koncerto dieną nuolaidos netaikomos.

Nacionalinės premijos laureatas kompozitorius Giedrius Kuprevičius šiemet pasitinka iškilų jubiliejų – jam sukanka 80 metų. „Susitikimuose su meno kūriniais mes labai dažnai tenkinamės juose išreikštu rezultatu. Tačiau beveik niekada nepagalvojame, kokios priežastys paskatino meno kūrėjus imtis tos ar kitos temos, turinio, nerimo. Taip nutinka ir visose mūsų gyvenimo srityse – dažniau analizuojami, komentuojami, aptariami rezultatai, o ne juos lėmusios priežastys. Tad kviečiu į reiškinius žvelgti ne vien pasekmes reginčia akimi ar ausimi, o rasti laiko ir noro tas pasekmes išsiaiškinti kaip proceso, būvio, motyvų, idėjų rezultatą. Be rezultatų ištakų ir sąlygų suvokimo neįmanomas ir meno kūrinio pilnavertis supratimas bei visavertis emocinis išgyvenimas. O pramokę į meno pasaulio reiškinius žiūrėti giliau, gal dalį tų gebėjimų perkelsime ir į savo gyvenimus bei veiklas – žiū, taps aiškiau ir gal bent kiek šviesiau“, – taip apie kūrybinių apraiškų priežastis kalba pats kompozitorius.

Šioje koncertinėje programoje atlikėjai giliau pažvelgs į kamerinę G. Kuprevičiaus muziką gyvai diskutuodami su pačiu šios muzikos kūrėju. Klausytojų lauks susitikimas su baritonui ir fortepijoniniam trio, sopranui ir fortepijonui, smuikui ir violončelei sukurtais G. Kuprevičiaus opusais, neabejotinai šmaikšti diskusija su „atsargiu radikalu“ pristatomu kūrėju ir gausybė siurprizų, kuriuos jubiliejų pasitinkančiam menininkui pateiks jo kolegos kompozitoriai Zita Bružaitė, Šarūnas Nakas ir Antanas Jasenka.

Pasibaigus festivaliui koncerto įrašą rasite:

Mano programa
Norint užsisakyti abonementą, Jums reikia išsirinkti 5 mokamus festivalio renginius.
  • Iš viso: 0.00€
  • Nuolaida: 0.00€
  • Suma: 0.00€
Užsakyti abonementą

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Festivalį finansuoja
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Skip to content