Liepos 18 d. 19:00 Babtyno dvare

HOLIVUDO ŽVAIGŽDĖS


Atlikėjai

LINA RASTOKAITĖ (vokalas)
JOKŪBAS BAREIKIS (vokalas, gitara, klavišiniai)
Dalyvauja:
Kostas Balčiūnas (gitara)
Martynas Garbačas (bosinė gitara)
Vytis Smolskas (klavišiniai)
Mindaugas Stundžia (perkusija)


Programoje
Koncerte skambės Elvio Preslio, Marilyn Monroe, Eltono Johno, Lady Gagos, Whitney Houston ir kitų atlikėjų dainos iš tokių filmų kaip „Asmens sargybinis“, „Liūtas Karalius“, „Taip gimė žvaigždė“, „9 1/2 savaitės“, „Rokis“, „Krikštatėvis“, „Graži moteris“, „Purvini šokiai“ ir kt.

Bilietai
Bilietų kaina: 20 Eur
Bilietų kaina renginio dieną: 22 Eur

Renginys Facebook

Talentingi kino ir teatro aktoriai, dainininkai Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis pristato naują, teatralizuotą muzikinę programą, kurios metu bus atliekami gražiausi kino muzikos kūriniai ir pasakojama kino istorija.

Kino muzikos pradžia laikomas XIX a. 9 dešimtmetis, kada buvo išrasta pirmoji kamera – tai ir yra mūsų kelionės pradžia. Koncerto metu kelsimės tarsi laiko mašina dešimtmečiais į laikus, kada karaliavo Čarlis Čaplinas ir nebylusis kinas, į laikus, kai atsirado vaidybinis kinas ir kino, kaip meno forma, pradžia ir, žinoma, kelsimės ir daugiausia dėmesio skirsime jo didenybei, ponui Holivudui.

Koncertas skirtas visiems išsiilgusiems gyvo, kokybiško muzikinio pasirodymo!

Koncertuose tik sėdimos vietos, galimybių pasas nereikalingas. Klausytojai uždarose erdvėse viso renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius, atvirose erdvėse vykstančiuose renginiuose rekomenduojama dėvėti kaukes. Klausytojai visų renginių metu privalo sėdėti biliete nurodytoje vietoje. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Renginio vieta

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Festivalį finansuoja
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Skip to content