Rugsėjo 03d. 18:00 Šiaulių Chaimo Frenkelio viloje

Festivalio postliudija


Atlikėjai

Akordeonininkų trio INDEED
Laimonas Salijus
Sandra Veverskytė
Lukas Katinas


Programoje
aranžuotės nuo Antonio Vivaldi iki tango

Bilietai
Bilietų kaina: 5 Eur
Bilietų kaina renginio dieną: 7 Eur

Renginys Facebook

Klausytojai viso renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones)
(LR Sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. rugpjūčio 19 d. sprendimo Nr. V-1874 „Dėl kultūros, pramogų ir kitų renginių organizavimo būtinų sąlygų“ 1.2. papunktis)

XXV jubiliejinio Pažaislio muzikos festivalio postliudija Šiauliuose – tai fantastiška kelionė laiku: nuo baroko epochos genijaus Antonio Vivaldi iki šiuolaikinio tango, į kurią Jus kviečia akordeonininkų trio INDEED.
Profesionalūs atlikėjai, nuolat ieškantys naujų idėjų, išieškotų sąskambių ir unikalių sprendimų – taip apibūdinamas šis trio. 2016 metais įkurtame ansamblyje dabar groja akordeonininkai Laimonas Salijus, Sandra Veverskytė ir Lukas Katinas. Ansamblio nariai – VDU Muzikos akademijos absolventai, įvairių tarptautinių konkursų prizininkai ir nugalėtojai, kuriuose dalyvavo kaip solistai ir kaip ansamblių nariai. Trio scenoje galima išvysti kartu su Dagna, Ieva Goleckyte, Giedriumi Prunskumi, VDU Kameriniu orkestru.
Trio INDEED daugiausiai sutinkami Lietuvos festivalių programose, tačiau atlikėjai vis daugiau tampa pastebimi ir užsienio scenose. Surengti rečitaliai Latvijoje, Estijoje, Gruzijoje ir Vokietijoje. Ansamblio repertuaras neapsiriboja vien klasikiniais opusais – pripažintos klasikos programas papildo populiariaja, tango muzika.

Renginio vieta

Mano programa
Norint užsisakyti abonementą, Jums reikia išsirinkti 5 mokamus festivalio renginius.
  • Iš viso: 0.00€
  • Nuolaida: 0.00€
  • Suma: 0.00€
Užsakyti abonementą

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Festivalį finansuoja
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai