Rugpjūčio 08 d. 19:00 VDU Botanikos sode

VOCAL SAMPLING: Kubos magija


Atlikėjai

A cappella grupė VOCAL SAMPLING (Kuba)
René Baños Pascual (vadovas, kompozitorius, aranžuočių autorius)
Oscar Porro Jimenez
Reinaldo Sanler Maseda
Ramiro Perez Guerra
Luis Alberto Alzaga Mora
Ruben Dario Perez Guerra

Bilietai
Bilietų kaina: Bilieto kaina 20 Eur. Į bilieto kainą įskaičiuotas įėjimas į Botanikos sodą renginio dieną nuo 17 val. Senjorams (su pažymėjimais) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui. Neįgaliems asmenims (su pažymėjimais) taikoma 50 % nuolaida 1–2 bilietams. Jaunimui (7–25 m.) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui. Renginio dieną nuolaidos netaikomos.
Bilietų kaina renginio dieną: 22 Eur. Renginio dieną nuolaidos netaikomos.

Viskas prasidėjo 1989 m., kai šeši talentingi Havanos menų universiteto instrumentalistai pradėjo imituoti įvairių instrumentų garsus savo balsais. Šis jaunuolių muzikinis laisvalaikio žaidimas išaugo į tarptautinį pripažinimą pelniusį unikalų ansamblį „Vocal Sampling“, kurio koncertais jau mėgavosi įvairių pasaulio šalių klausytojai. Šią vasarą „Vocal Sampling“ pirmą kartą koncertuoja Lietuvoje!

Jau debiutinis grupės albumas „Una Forma Mas“, išleistas 1993 m., atkreipė tokių muzikos žvaigždžių kaip Bobby McFerrinas, Peteris Gabrielis ir Paulas Simonas dėmesį. 1996 m. „Vocal Sampling“ gavo išskirtinį kvietimą pasirodyti legendiniame Montrė džiazo festivalyje, o 2000 m. koncertavo sausakimšoje „Royal Albert Hall“ salėje festivalyje „BBC Proms“. 2002 m. išleistas albumas „Cambio de Tiempo“ buvo nominuotas net trims „Latin Grammy“ apdovanojimams, o grupės koncertinių turų geografija nusidriekė po svarbiausias Europos, Azijos, Lotynų ir Šiaurės Amerikos pasaulio muzikos ir džiazo scenas.
2020 m., minėdami „Vocal Sampling“ 30-metį, dainininkai nutarė išbandyti save naujame amplua surengdami koncertą su simfoniniu orkestru. Šią programą ansamblis atliko su Havanos licėjaus orkestru Kuboje bei su „Tonkünstler“ orkestru Vienos „Musikverein“ ir „St. Pölten Festspielhaus“ salėse Austrijoje.

„Įspūdingiausia a cappella grupė, pasirodžiusi scenoje per pastaruosius metus… Jų balsai nepriekaištingai gryni, o bendram įspūdžiui netrūksta nei vienos detalės“, „iš pradžių galvoji, jog jie naudoja fonogramas arba kad tikrieji muzikantai yra pasislėpę už scenos ribų. Bet taip nėra, ir net varinių pučiamųjų bei fleitų partijas kuria tik šeši jų balsai!“, „tikras talentas iš nieko sukurti stebuklingas akimirkas“, „dėl grupės šilumos ir išradingumo tai buvo kol kas įsimintiniausias metų Lotynų muzikos šou“ – taip apie grupę „Vocal Sampling“ rašo viso pasaulio spauda.

Pirmajai koncertinei kelionei į Lietuvą „Vocal Sampling“ paruošė programą, kurioje persipins originalios grupės kompozicijos, jau tapusios neatskiriama Kubos muzikos tradicijų dalimi, Kubos ir Lotynų Amerikos muzikos klasikos, tokios kaip „Buena Vista Social Club“ ir kt. atgarsiai, bei didieji tarptautinės populiariosios muzikos hitai.

Mano programa
Norint užsisakyti abonementą, Jums reikia išsirinkti 5 mokamus festivalio renginius.
  • Iš viso: 0.00€
  • Nuolaida: 0.00€
  • Suma: 0.00€
Užsakyti abonementą

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Festivalį finansuoja
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Skip to content