Pažaislio vienuolynas

Atvykimas

Pažaislio vienuolynas yra patogiai pasiekiamas viešuoju transportu. Festivalio lankytojai turi vykti iki galutinės maršruto stotelės „Kauno marios“. Šiuo maršrutu važiuoja 5, 9 ir 12 maršruto troleibusai. Festivalio koncertų metu organizuojami papildomi troleibusų reisai. Atstumas nuo stotelės iki vienuolyno – 600 m.

Iki Pažaislio vienuolyno galima atvykti ir automobiliu. Šalia vienuolyno yra kelios automobilių parkavimo aikštelės, tačiau vasaros laikotarpiu vietų skaičius gana ribotas. Prašome atkreipti dėmesį, kad automobilius parkuoti ant vejos ir viešojo transporto stotelės aikštelėje yra draudžiama!

Į koncertą Pažaislio vienuolyne galite atvykti dviračiu ar elektriniu paspirtuku. Organizatoriai nurodys saugią vietą, kurioje galėsite palikti savo dviratį ar paspirtuką.

Į vienuolyną veda tik vienas kelias, todėl tiek prieš koncertą, tiek po jo susidaro automobilių spūstys. Dėl šios priežasties rekomenduojame į koncertą atvykti bent prieš valandą, o po koncerto pasigrožėti Pažaislio vienuolyno ansambliu ir neskubėti į automobilį.

Koncerto vietoje

Klausytojai į vienuolyną įleidžiami pro vartus esančius kairėje komplekso pusėje, šalia Pažaislio vienuolyno lankytojų centro. Koncertai Pažaislio vienuolyne vyksta po atviru dangumi, todėl rekomenduojame pasirinkti patogią ir šiltą aprangą bei avalynę. Koncertai vyksta ir esant nepalankioms oro sąlygoms, pvz. lyjant lietui. Klausytojai į Pažaislio vienuolyną įleidžiami ne ankščiau kaip likus 1 valandai iki koncerto pradžios.

Koncerto vietoje yra statomos sulankstomos kėdės. Biliete yra nurodoma tik konkreti eilė, klausytojai gali pasirinkti norimą vietą nurodytoje eilėje. Eilės numeris yra nurodytas ant kėdės atlošo. Klausytojų vietos yra suskirstytos į kairę ir dešinę puses, ieškodami savo vietos atkreipkite dėmesį kurioje pusėje įsigijote bilietą. Prasidėjus koncertui, pavėlavę klausytojai gali užimti tik laisvas kraštines vietas.

Į koncertus Pažaislio vienuolyne galite atvykti ir su įvairaus amžiaus vaikais. Vaikai iki 6 metų amžiaus, jeigu neužima atskiros vietos, į koncertą įleidžiami nemokamai. Mažųjų mūsų klausytojų tėvelius prašome gerbti kitų lankytojų ramybę – jei jūsų atžalai pabodo klasikinės muzikos vingrybės, rekomenduojame aplankyti šalia esantį vienuolyno sodą bei seserų kazimieriečių prižiūrimas aveles.

Šalia įėjimo į Pažaislio vienuolyną veikia prekybos palapinė, kurioje galite įsigyti šiltų bei gaivinančių gėrimų ir lengvų užkandžių.

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Festivalį finansuoja
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Skip to content