Kauno valstybinė filharmonija

Atvykimas

Kauno valstybinė filharmonija yra įsikūrusi miesto centre. Koncertų salė patogiai pasiekiama viešuoju transportu. Stotelė „L. Sapiegos g.“ yra vos už 70 m. nuo filharmonijos. Šioje stotelėje stoja 1, 5, 7, 13, 16 maršruto troleibusai ir 6, 18, 23, 29G, 35, 37, 39, 40, 42, 46, 47, 57G maršruto autobusai. Filharmoniją patogu pasiekti ir nuo stotelės „Muzikinis teatras“, kuri yra kitoje Laisvės al. pusėje.

Į Kauno valstybinę filharmoniją galima atvykti ir automobiliu. Koncertų salė neturi nuosavos automobilių aikštelės. Automobilius galima parkuoti šalia esančiose L. Sapiegos, E. Ožeškienės, Vasario 16-osios, I. Kanto bei tolimesnėse gatvėse. Automobilių parkavimas miesto centre iki 20 val. yra mokamas.

Koncerto vietoje

Kauno valstybinės filharmonijos didžioji salė talpina 530 klausytojų. Filharmonijos durys atidaromos ne ankščiau kaip likus 1 val. iki koncerto pradžios. Prieš koncertą ir pertraukos metu filharmonijoje veikia kavinė.

Klasikinės muzikos koncertai filharmonijoje vyksta be įgarsinimo, todėl labai prašome koncerto metu laikytis tylos, išjungti mobiliųjų telefonų garsą. Po trečiojo skambučio pavėlavę klausytojai įleidžiami tik pro galines salės duris ir savo vietas gali užimti tik pertraukos metu. Vaikai iki 6 metų amžiaus į vakarinius koncertus neįleidžiami. Vyresni vaikai privalo įsigyti bilietą. Nuolaidos vaikams nėra taikomos.

Filharmonijoje griežto aprangos kodo nėra – jauskitės patogiai! Viršutinius rūbus – paltus, striukes ir pan. – prašome palikti rūbinėje.

Koncertų salė yra antrame pastato aukšte. Neįgaliųjų ir senjorų patogumui pirmame aukšte veikia liftas. Į žiūrovų balkoną galima patekti tik laiptais, todėl senjorams ir judėjimo negalią turintiems klausytojams rekomenduojame rinktis vietas parteryje.

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Festivalį finansuoja
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Skip to content