Liepos 21 d. 17:00 Senojoje Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje

BILIETŲ NEBĖRA! TRIO AGORA: Hotel Tango


Atlikėjai

TRIO AGORA
Žilvinas Brazauskas (klarnetas, Lietuva-Vokietija)
Natania Hoffman (violončelė, Italija-JAV-Belgija)
Robertas Lozinskis (fortepijonas)

Programoje:
Ernesto Lecuona, Richard Galliano, Maurice Ravel, Carlos Gardel, Rosendo Mendizábal, Joel Hoffman, Ástor Piazzolla

Bendradarbiaujant su KĮ Kauno valstybine filharmonija

Bilietai
Bilietų kaina: Bilieto kaina 18 Eur. Senjorams (su pažymėjimais) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui. Neįgaliems asmenims (su pažymėjimais) taikoma 50 % nuolaida 1–2 bilietams. Jaunimui (7–25 m.) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui. Vaikai iki 6 metų įleidžiami nemokamai.
Bilietų kaina renginio dieną: 20 Eur. Koncerto dieną nuolaidos netaikomos.

TRIO AGORA – tai trys charizmatiški muzikantai, įvairių prestižinių tarptautinių konkursų laureatai, nuolat koncertuojantys Europos koncertų salėse, bet nepamirštantys ir Lietuvos. Liepos 21 d. koncerte klausytojai išgirs naujausiame ansamblio albume „Hotel Tango“, kurį 2023 m. su Vokietijos įrašų kompanija „Accentus Music“, skambančią programą.

„Trio Agora“ pristato visiškai naują, originalią Ástoro Piazzollos „Keturių metų laikų“ versiją, kurią sukūrė trio klarnetininkas Žilvinas Brazauskas, taip pat kanadiečių-amerikiečių kompozitoriaus Joelio Hoffmano ansambliui dedikuotą kūrinį „Foxtrot Romeo Juliet Hotel Tango“ bei kitas originalias aranžuotes, tarp kurių skambės tango ištakos: mazurkos, valsai bei kontradanzos, taip pat ir akademinės muzikos kompozitorių kūriniai.

Trio narių misija – pasidalinti savo susižavėjimu tango muzika, kuri klesti jau pusantro šimtmečio bei nenustoja mūsų formuoti, kaip ir mes jos. Iš kur kilo tango ir kiek žmonių bei kultūrų sužavėjo šio žanro ritmai, dainos ir šokiai? „Trio Agora“ siekia išreikšti didžiulę tango muzikos apimtį pasirinkus kūrinius, kurių kiekvienas turi unikalią istoriją bei prisidėjo prie šio stiliaus evoliucijos. „Hotel Tango“ albumas yra savotiška tarptautinė tango manifestacija, nukelianti klausytojus iš Paryžiaus salonų į mažas Buenos Airių gatveles, per Jungtines Valstijas, Lotynų Ameriką, Vakarų Afriką ir Rytų Europą. Daugelis pristatomų kūrinių – tarsi pasakojimai, kuriais atiduodama pagarba originalioms kompozicijoms aranžuočių ir transkripcijų pavidalu.

Mano programa
Norint užsisakyti abonementą, Jums reikia išsirinkti 5 mokamus festivalio renginius.
  • Iš viso: 0.00€
  • Nuolaida: 0.00€
  • Suma: 0.00€
Užsakyti abonementą

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Festivalį finansuoja
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Skip to content