Rugpjūčio 03 d. 18:00 Kulautuvos laisvalaikio salėje

Sugrįžki vėl, o meile!


Atlikėjai

RITA NOVIKAITĖ (mecosopranas)
SERGEJ KRINICIN (gitara)


Programoje
renesanso bei baroko kompozitorių Johann Sebastian Bach, Antonio Caldara, Antonio Cesti, John Dowland, Giuseppe Giordani, Henry Purcell, Giuseppe Sarti bei kt. kūriniai

Bilietai
Bilietų kaina: 6 Eur. Bilietų skaičius ribotas.
Bilietų kaina renginio dieną: 8 Eur. Bilietų skaičius ribotas.

Renginys Facebook

Kiekvienas susitikimas su jau šeštus metus skaičiuojančiu Ritos Novikaitės ir Sergėjaus Krinicino duetu tampa tikra švente kamerinės muzikos mylėtojams. Artistiškumas, temperamentas, o kartu subtilūs niuansai bei scenos partnerio pajautimas žavi kiekviename koncerte. Šį kartą atlikėjų parengtoje programoje skambės gražiausi renesanso bei baroko kompozitorių kūriniai. Apie ką jie? Tai išduoda koncerto pavadinimas – „Sugrįžki vėl, o meile!“.

Rita Novikaitė mokėsi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Graco muzikos ir vaizduojamųjų menų universitete įgijo menų magistro diplomą. Dainininkė taip pat studijavo Arthuro Toscanini fondo įkurtoje G. Verdi akademijoje „Accademia Verdiana“. R. Novikaitė sukūrė nemažai vaidmenų Austrijos, Italijos ir Anglijos teatruose. Solistė surengė koncertų ir dalyvavo festivaliuose Austrijoje, Vokietijoje, Italijoje, Prancūzijoje ir Belgijoje. Jos įdainuotų kūrinių yra Lietuvos ir Austrijos ORF radijo fonduose.

Sergėjus Krinicinas – Lietuvos klasikinės gitaros festivalių ir konkursų laureatas, savo muzikavimu užburiantis klausytojus. S. Krinicinas mokėsi Kauno J. Gruodžio konservatorijoje, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, nuo 2000 m. studijavo Maskvos klasikinėje akademijoje pas legendinį gitaristą, profesorių A. Frauči. 2002 m. grįžęs į Lietuvą muzikas pradėjo aktyvią koncertinę veiklą šalyje ir užsienyje. S. Krinicinas koncertavo su įvairiais orkestrais: Lietuvos kameriniu, Kauno kameriniu, LMTA studentų orkestru. 2004 m. drauge su jaunais Lietuvos gitaristais subūrė Baltijos gitarų kvartetą.

Kviečiame nepraleisti puikios progos pasiklausyti nuostabios muzikos!

Renginio vieta

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Festivalį finansuoja
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Skip to content