Birželio 30 d. 18:00 Kauno valstybinėje filharmonijoje

SCENOJE – KETURI GENIUŠAI


Atlikėjai

Anna Geniušienė (fortepijonas)
Lukas Geniušas (fortepijonas)
Petras Geniušas (fortepijonas)
Julius Geniušas (fortepijonas)

Programoje:
Simeon ten Holt – „Canto Ostinato“

Bilietai
Bilietų kaina: Bilietų kainos: 30, 35 Eur. Senjorams (su pažymėjimais) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui. Neįgaliems asmenims (su pažymėjimais) taikoma 50 % nuolaida 1–2 bilietams. Jaunimui (7–25 m.) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui. Renginio dieną nuolaidos netaikomos.
Bilietų kaina renginio dieną: 32, 37 Eur. Koncerto dieną nuolaidos netaikomos.

Vienoje scenoje muzikuos keturi žymiosios muzikų dinastijos atstovai – LUKAS GENIUŠAS, ANNA GENIUŠIENĖ, PETRAS GENIUŠAS ir JULIUS GENIUŠAS. Garsieji Lietuvos ir pasaulio scenų atlikėjai atliks kompoziciją keturiems fortepijonams „Canto Ostinato“, sukurtą žymaus olandų kompozitoriaus Simeono ten Holto. Unikalią muzikinę patirtį paryškins nekasdienis reginys – keturi fortepijonai scenoje sukurs savotišką magišką ratą, kuriame daugiau nei valandą skleisis minimalizmo estetika sukurto įspūdingo kūrinio garsai.

Koncerto atlikėjai – publikos itin mėgstamos asmenybės. Lukas ir Anna yra svarbiausių pasaulio pianistų konkursų, Chopino, Vano Cliburno ir kitų, laureatai, Petro Geniušo rečitalių visada laukiama su ypatingu nekantrumu, o Julius Geniušas yra žinomas dirigentas, išskirtiniais atvejais muzikuojantis ir fortepijonu. Būdami ryškiomis muzikinėmis individualybėmis, Geniušai dažniausiai koncertuoja kaip solistai, nors kartais muzikuoja ir duetais: publika ne kartą yra girdėjusi tėvo ir sūnaus Petro ir Luko Geniušų duetą, vienoje scenoje yra muzikavę broliai Julius ir Petras Geniušai, ypatingo susidomėjimo sulaukė talentingosios poros Luko ir Annos Geniušų koncertai. Tačiau keturi Geniušai scenoje – šio koncerto tikrai negalima praleisti!

Mano programa
Norint užsisakyti abonementą, Jums reikia išsirinkti 5 mokamus festivalio renginius.
  • Iš viso: 0.00€
  • Nuolaida: 0.00€
  • Suma: 0.00€
Užsakyti abonementą

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Festivalį finansuoja
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Skip to content