Birželio 27 d. 17:00 Molėtų r. Dubingių Šv. Jurgio bažnyčioje

PUOŠNUSIS BAROKAS


Atlikėjai

VDU KAMERINIS ORKESTRAS
Vyr. dirigentas Vytautas Lukočius

Solistė RAMINTA VAICEKAUSKAITĖ (sopranas)
Dirigentas VYTAUTAS LUKOČIUS


Programoje
Antonio Vivaldi, Georg Friedrich Händel, Jean-Philippe Rameau, Carl Philipp Emanuel Bach

Įėjimas nemokamas

Įėjimas nemokamas. Būtina išankstinė registracija el. paštu info@pazaislis.lt, laiške nurodant vardą, pavardę ir tel. numerį. Vietų skaičius ribotas.

Klausytojų pamilta dainininkė, tarptautinių konkursų laureatė, „Fortūnos“ prizu ir „Auksiniu scenos kryžiumi“ apdovanota solistė Raminta Vaicekauskaitė skaičiuoja jau antrą dešimtį pagrindinių vaidmenų, sukurtų Kauno valstybiniame muzikiniame teatre. Dainininkė kuria vaidmenis ne tik Kaune, bet ir Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, kitose teatrinio meno įstaigose. Jos įkūnytų herojų sąraše puikuojasi Liučija (Gaetano Donizetti opera „Lucia di Lammermoor“), Violeta (Giuseppe Verdi opera „La Traviata“), Rozalinda (Johanno Strausso operetė „Šikšnosparnis“), Ledi Makbet (G. Verdi opera „Makbeth“) ir daugelis kitų soprano aukso fondui priklausančių partijų. Įspūdingu balsu apdovanota dainininkė – nuolatinė muzikos festivalių dalyvė, kantatų ir oratorijų soprano partijų atlikėja, kamerinės muzikos projektų iniciatorė. „Man itin artima kamerinė muzika“, – sako solistė. „Kiekvieną dieną gyvenu muzika. Ir ji labai skirtinga. Tačiau aš stengiuosi atlikti muziką, kurią myliu“.

2011 m. Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje įkurtas kamerinis orkestras yra vienintelis profesionalus kamerinis orkestras Kauno mieste. Įkurtas ne tik siekiant plėsti klasikinės muzikos bei šiuolaikinių jos interpretacijų kultūrą laikinojoje sostinėje, bet taip pat tarptautiniu lygiu atstovauti Lietuvai, Kauno miestui bei universitetui, reprezentuoti juos užsienyje. Per palyginti trumpą gyvavimo laikotarpį orkestras jau surengė daugiau nei 150 koncertų Lietuvoje ir užsienyje, surengė gastroles JAV kartu su saksofonininku Liutauru Janušaičiu, dalyvavo žymiausiuose Lietuvos tarptautiniuose muzikos festivaliuose, prestižiniame Šlėzvigo-Holtenšteino festivalyje Vokietijoje sužavėjo daugiatūkstantinę publiką.

2019 m. VDU Kamerinio orkestro vyr. dirigentu tapo Vytautas Lukočius. Šis universalus muzikas pelnė apdovanojimus ne viename prestižiniame konkurse, tobulinosi ERASMUS dirigentų meistriškumo kursuose, buvo Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro dirigento asistentas, šiuo metu yra suomių kamerinio orkestro „Saimaa sinfonietta“ meno vadovas, už veiklą su šiuo kolektyvu pelnęs Saimaa regiono fenomeno apdovanojimą.

Koncerte tik sėdimos vietos, galimybių pasas nereikalingas. Klausytojai viso renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir sėdėti organizatorių nurodytoje vietoje. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Renginio vieta

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Festivalį finansuoja
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Skip to content