Renginį pristato
Liepos 14 d. 19:00 Kauno šv. Jurgio Kankinio (pranciškonų) bažnyčioje

PRARASTO LAIKO BEIEŠKANT


Atlikėjai

„HUELGAS“ ANSAMBLIS (Belgija)
Meno vadovas ir dirigentas PAUL VAN NEVEL (Belgija)


Programoje
Programoje – sakralinė a cappella muzika nuo IX a. iki Johann Sebastian Bach

Įėjimas nemokamas

Jau penkiasdešimt metų „HUELGAS“ ANSAMBLIS yra vienas garsiausių ansamblių, besispecializuojančių viduramžių ir Renesanso epochų polifoninės muzikos atlikime. Šis ansamblis visame pasaulyje gerai žinomas dėl išradingų programų, kritikai nuolat giria ansamblį už gyvą ir novatorišką požiūrį į senąjį repertuarą. Ansamblis taip pat nuolat dalyvauja didžiausiuose senosios muzikos festivaliuose, kur dažnai koncertuoja savo „natūralioje aplinkoje“ – senovinėse koplyčiose, bažnyčiose ir vienuolynuose, taip savo koncertais tiesdamas tarpdisciplininį tiltą tarp architektūros ir polifonijos.

Programą „Prarasto laiko beieškant“ sudaro dvi simbolinės dalys, kuriose aprašoma kelionė laiku: pirmoji dalis „Atgal į praeitį“ prasideda J. S. Bacho choralu ir veda klausytojus šimtmečiais atgal iki anonimo giesmės „Laudes regiae“, parašytos apie 800 m. Karolio Didžiojo karūnavimo iškilmėms. Antroji dalis, pavadinta „Iki ateities“, kviečia keliauti priešinga kryptimi – ji prasideda viduramžių muzika ir lydi klausytojus per įvairius muzikos stilius iki J. S. Bacho choralo.

„HUELGAS“ ANSAMBLIO koncertas vienoje iš seniausių Kaune – Šv. Jurgio Kankinio (pranciškonų) bažnyčioje taps unikalia galimybe klausytojams iš naujo atrasti prarastą laiką, pamirštą muziką, o gal dar kažką daugiau ir giliau.

Renginio vieta

Mano programa
Norint užsisakyti abonementą, Jums reikia išsirinkti 5 mokamus festivalio renginius.
  • Iš viso: 0.00€
  • Nuolaida: 0.00€
  • Suma: 0.00€
Užsakyti abonementą

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Festivalį finansuoja
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Skip to content