Pasaulis pilnas įvairių dainų – populiarių ir pamirštų, kaitinančių kraują, įkvepiančių šokiui ar apgaubiančių ramia meditacija. Kauno fortepijoninis trio ir solistė Gabrielė Bukinė klausytojus kviečia į „Pasaulio dainų“ programą, kurioje netrūks skirtingų spalvų ir nuotaikų!
Solistė Gabrielė Bukinė vos per keletą metų bėgyje įsitvirtino pagrindiniuose Lietuvos operos teatruose, buvo įvertinta įvairiais apdovanojimais bei pelnė aukščiausius kritikų ir žiūrovų įvertinimus. 2020 m. debiutavusi Kauno valstybiniame muzikiniame teatre, už debiutinius savo vaidmenis buvo nominuota Auksiniam scenos kryžiui ir apdovanota Fortūnos statulėle, o 2023 m. atlikėjai skirta Kauno miesto kultūros premija. 2023 m. G. Bukinė debiutavo Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, kur dainuoja „Sarsuelos“ bei „Traviatos“ spektakliuose. Už šiuos vaidmenis atlikėja paskelbta LNOBT „Metų operos viltimi“, o žiūrovų, balsavusių internete, valia ji išrinkta ir Metų mylimiausia soliste. 2023 m. vasarą solistė laimėjo vienu prestižiškiausių pasaulyje laikomą Tarptautinį Klaudios Taev jaunųjų operos dainininkų konkursą, o 2025 m. už Kauno valstybiniame muzikiniame teatre sukurtą Mimi ir Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre atliktus Sesers Andželikos bei Antonijos vaidmenis apdovanota Auksiniu scenos kryžiumi.
Atlikėja yra koncertavusi su Lietuvos valstybiniu, Baltijos akademijos, Kauno miesto, Karagandos miesto (Kazachstanas), Pernu miesto (Estija) simfoniniais orkestrais, yra nuolat kviečiama dainuoti įvairiuose festivaliuose.
2011 m. susikūręs Kauno fortepijoninis trio per savo gyvavimo metus surengė daugiau nei 250 koncertų, tapo aktyviu Kauno miesto bei regiono kultūrinio gyvenimo dalyviu ir savo veikla pelnė publikos simpatijas. Naujo repertuaro paieškos, konceptualios programos, bendradarbiavimas su kitų žanrų menininkais ir išradingi edukaciniai projektai — tokia yra šio ansamblio kūrybinė strategija bei vizitinė kortele.
Kauno fortepijoninio trio pasirodymai įvertinti tarptautiniuose konkursuose Lietuvoje, Lenkijoje ir Italijoje. Ansamblis kaip solistas grojo su Kauno miesto simfoniniu orkestru, VDU kameriniu orkestru, Kauno vokaliniu ansambliu „Acusto“, Kauno valstybiniu choru, Heidelbergo universiteto kameriniu choru „Camerata Carolina“, dirigentais: Modestu Barkausku, Karoliu Variakoju, Robertu Šerveniku, Franz Wassermann. Kauno fortepijoninis trio kasmet kviečiamas groti prestižiniame Pažaislio muzikos festivalyje, yra dalyvavęs festivaliuose „Iš arti“, „Dainavos šalies muzikos festivalyje“, „X Tytuvėnų festivalyje“, Kristupo vasaros festivalyje, II Lietuvos kamerinės muzikos festivalyje ir kt., koncertavo Latvijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Estijoje, Nyderlanduose, Italijoje, Vokietijoje. 2025 m. pavasarį buvo išleista pirmoji Kauno fortepijoninio trio kompaktinė plokštelė „Miražai“, kurioje skamba vienos ryškiausių nūdienos Lietuvos kompozitorių Zitos Bružaitės muzika.