Birželio 21 d. 20:00 Pažaislio vienuolyne

PASAULINĘ KLASIKOS ŽVAIGŽDĘ DAMĄ SARAH CONNOLLY KEIČIA EDGARAS MONTVIDAS


Atlikėjai

EDGARAS MONTVIDAS (tenoras)

LIETUVOS VALSTYBINIS SIMFONINIS ORKESTRAS
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius

Dirigentas GINTARAS RINKEVIČIUS


Programoje
Mikalojus Konstantinas Čiurlionis - 4 preliudai fortepijonui (aranžuotė simfoniniam orkestrui Vytauto Giedraičio)
Maurice Ravel – „Bolero“
Ernest Chausson – „Meilės ir jūros poema“ tenorui ir orkestrui, op. 19

Bilietai
Bilietų kaina: 30 Eur. Senjorams (su pažymėjimais) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui. Neįgaliems asmenims (su pažymėjimais) taikoma 50 % nuolaida 1–2 bilietams. Jaunimui (7–25 m.) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui.
Bilietų kaina renginio dieną: 35 Eur. Koncerto dieną nuolaidos netaikomos.

Pažaislio muzikos festivalio organizatorius pasiekė žinia, jog dėl ligos, pasitvirtinus teigiamam COVID-19 testui, į Lietuvą neatvyks mecosopranas iš Jungtinės Karalystės dama Sarah Connolly. Tačiau birželio 21 d. Pažaislio vienuolyno didžiajame kieme įvyks išskirtinis operos solisto, tenoro Edgaro Montvido solinis koncertas. Kartu su maestro Gintaro Rinkevičiaus diriguojamu Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru E. Montvidas atliks prancūzų kompozitoriaus Ernesto Chaussono dainų ciklą „Meilės ir jūros poema“.
Vienas garsiausių Lietuvos operos solistų Edgaras Montvidas koncertuoja daugelyje pagrindinių Europos ir JAV operos teatrų, festivalių ir koncertų salių: Londono „Covent Garden“, Miuncheno „Bayerische Staatsoper“, Berlyno „Komische Oper“, Anglijos, Škotijos nacionaliniuose, Hamburgo, Frankfurto, Amsterdamo, Oslo, Ženevos, Dresdeno, Leipcigo, Liono, Bordo operos teatruose, Santa Fė (JAV), Glaindborno (Anglija) ir Provanso Ekso (Prancūzija) festivaliuose. Lietuvos klausytojų mylimas atlikėjas yra apdovanotas „Auksiniu scenos kryžiumi“, ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu, o 2023 m. jam suteikta Lietuvos nacionalinė kultūros ir meno premija.
Birželio 21 d. E. Montvidas išlaikys kolegės damos S. Connolly užduotą temą – prancūzų romantinka – atlikdamas Ernesto Chaussono dainų ciklą „Meilės ir jūros poema“. Pasak E. Montvido, kūrinys išsiskiria savo poetiškumu, regis, ne tik žodžiuose, bet ir garsų sąskambiuose išnyra menininką įkvėpę vaizdiniai – subtiliosios alyvos, jūros ir dangaus žydrynė, vėjo plaikstomi krentantys lapai ar mėnesiena, o oras pritvinkęs žiedų aromato. Iš tiesų tai simbolistinė kompozicija – garsinėmis ir gamtos vaizdų asociacijomis E. Chaussonas perteikia žmogaus pasaulį, jo jausmus ir išgyvenimus.
Pažaislio festivalio organizatoriai primena, kad klausytojai, kurie dėl pasikeitusio koncerto solisto norės grąžinti bilietus, galės tai padaryti bilietų įsigijimo vietose.

Pasibaigus festivaliui koncerto įrašą rasite:

Mano programa
Norint užsisakyti abonementą, Jums reikia išsirinkti 5 mokamus festivalio renginius.
  • Iš viso: 0.00€
  • Nuolaida: 0.00€
  • Suma: 0.00€
Užsakyti abonementą

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Festivalį finansuoja
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Skip to content