Renginį pristato
Rugpjūčio 28 d. 18:00 Rietavo kultūros centre

Monmartro istorijos


Atlikėjai

DOVILĖ KAZONAITĖ (sopranas)

Styginių kvartetas ARCHI QUARTETT
Vitalija Makrickienė (smuikas)
Ginta Kriščiūnaitė (smuikas)
Mantas Makrickas (altas)
Mykolas Rutkauskas (violončelė)


Programoje
Yann Tiersen, Claude Debussy, Reynaldo Hahn, Francis Poulenc, Charles Gounod, Édith Piaf, Gabriel Fauré, Carlos Gardel, Georges Bizet, Léo Delibes

Įėjimas nemokamas, vietų skaičius ribotas.

Įėjimas nemokamas

Renginys Facebook

Klausytojai viso renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones)
(LR Sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. rugpjūčio 19 d. sprendimo Nr. V-1874 „Dėl kultūros, pramogų ir kitų renginių organizavimo būtinų sąlygų” 1.2. papunktis)

„Monmartro istorijos“ – tai žaviai lengva prancūziška populiarios klasikos programa. „Archi“ styginių kvartetas ir solistė Dovilė Kazonaitė (sopranas) atlieka prancūziškas „chanson“ ir nuostabias melodijas iš kino filmų. Programoje išryškėja Amelijos iš Monmartro, É. Piaf, Ch. Gounodo Margaritos paveikslai. Trys skirtingi moters tipažai – skirtingi koloritai ir likimai: šviesioji, idealizmo pilna Amelija, rožinėse svajose panirusi Édith Piaf ir aistringa, maištaujanti Margarita. Spalvingi prancūziško stiliaus aprangos akcentai ir teatrališkos mizanscenos sukuria teatro, filmo atmosferą. Nemažai teatrinės patirties turinti solistė D. Kazonaitė įtaigiai įkūnija prancūzių įstorijas, nepalikdama abejingų. Profesionalių muzikantų kvartetas „Archi“ ne tik puikiai akompanuoja, bet ir užburia klausytojus meistriškai atlikdami solo programą, kuri yra puikiai pažįstama ir mylima.

Renginio vieta

Mano programa
Norint užsisakyti abonementą, Jums reikia išsirinkti 5 mokamus festivalio renginius.
  • Iš viso: 0.00€
  • Nuolaida: 0.00€
  • Suma: 0.00€
Užsakyti abonementą

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Festivalį finansuoja
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Skip to content