Birželio 17 d. 14:00 Šiaulių Chaimo Frenkelio vila

LYATOSHYNSKY TRIO ŠIAULIUOSE


Atlikėjai

LYATOSHYNSKY TRIO
Mykhaylo Zakharov (smuikas, Ukraina-Austrija)
Mariia Mohylevska (violončelė, Ukraina)
Roman Lopatynsky (fortepijonas, Ukraina)

Programoje:
Felix Mendelssohn – Fortepijoninis trio Nr. 1 d-moll, op. 49
Borys Lyatoshynsky – Fortepijoninis trio Nr. 2, op. 41

Bilietai
Bilietų kaina: 10 Eur. Senjorams (su pažymėjimais) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui. Neįgaliems asmenims (su pažymėjimais) taikoma 50 % nuolaida 1–2 bilietams. Jaunimui (7–25 m.) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui.
Bilietų kaina renginio dieną: 12 Eur. Koncerto dieną nuolaidos netaikomos.

„Visus šiuos metus mums, kaip muzikantams, svarbu parodyti mūsų vienybę ir pristatyti ukrainiečių kultūrą bei ukrainiečių muziką Europos kultūros kontekste. Pademonstruoti Ukrainos ir Lietuvos kultūrų sąveiką ir padėkoti Lietuvos visuomenei, kuri nuoširdžiai remia mūsų šalies ir Ukrainos žmonių pasirinkimą kovoti su agresoriumi“, – būsimo koncerto pagrindinę idėją pristato „Lyatoshynsky trio“ nariai.

Kamerinės muzikos ansamblis „Lyatoshynsky trio“ taip pat kovoja, aktyviai pristatydamas ukrainiečių tautos muziką bei tradicijas Europoje. Ansamblio repertuare be klasikos gausu šiuolaikinių opusų. Daugiausia dėmesio jie skiria savo tautos muzikinės kūrybos atlikimui ir sklaidai, pristatant tiek mažiau žinomus ukrainiečių kamerinės muzikos šedevrus, tiek naujų kūrinių premjeras. Pasak ansamblio narių, Ukrainos muzikos populiarinimas yra svarbus veiksnys kuriant stiprų modernios šalies įvaizdį pasaulinėje arenoje.

„Grosime kūrinius, kurie, tikime, sudomins ir tuos, kurie mėgsta garsiuosius Europos klasikos šedevrus, ir tuos, kurie nori susipažinti su ukrainiečių muzika“, – apie koncerto programą kalba atlikėjai. Kviečiame palaikyti ukrainiečių kultūrą ir nepraleisti vieno žinomiausio Ukrainos kamerinės muzikos kolektyvo koncerto.

Mano programa
Norint užsisakyti abonementą, Jums reikia išsirinkti 5 mokamus festivalio renginius.
  • Iš viso: 0.00€
  • Nuolaida: 0.00€
  • Suma: 0.00€
Užsakyti abonementą

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Festivalį finansuoja
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Skip to content