Liepos 13 d. 19:00 Pažaislio vienuolyno bažnyčioje

LAMENTO D’ARIANNA


Atlikėjai

SENOSIOS MUZIKOS ANSAMBLIS „PROFETI DELLA QUINTA“ (Šveicarija)
Doron Schleifer, David Feldman (kontratenorai)
Lior Leibovici, Loïc Paulin (tenorai)
Elam Rotem (bosas, muzikos vadovas)
Orí Harmelin (teorba)

Koncertą veda muzikologė dr. ALEKSANDRA PISTER


Programoje
Renesanso epochos italų kompozitorių muzika

Įėjimas nemokamas

Įėjimas tik užsiregistravus. Laisvų vietų nebėra, registracija sustabdyta.

Pažaislio vienuolyno fundatoriaus LDK Didžiojo kanclerio Kristupo Zigmanto Paco (1621–1684) 400-ųjų gimimo metinių progai paminėti.

Ansamblis „Profeti della Quinta“ specializuojasi 16–17 a. repertuare, kuriame siekia derinti to laikmečio autentiką bei išraiškingas ir įtaigias šiuolaikiniam klausytojui interpretacijas. Kitas kolektyvo tikslas – ieškoti ir atlikti iki šiol pamirštus kūrinius.

Ansamblį „Profeti della Quinta“ įkūrė dainininkas ir klavesininkas Elamas Rotemas Izraelio Galilėjos regione. Šiuo metu kolektyvo buveinė yra Bazelis, kur ansamblio nariai tobulino savo senosios muzikos žinias muzikos akademijoje „Schola Cantorum Basiliensis“. 2011 m. ansamblis laimėjo Jorko senosios muzikos jaunųjų atlikėjų konkursą ir po šios pergalės yra kviečiamas koncertuoti Europoje, Šiaurės Amerikoje, Izraelyje, Kinijoje ir Japonijoje, dalyvavo prestižiniuose senosios muzikos festivaliuose: „Oude Muziek Utrecht“, „Beethovenfest Bonn“, Londono baroko muzikos festivalyje, surengė pasirodymus Metropoliteno meno muziejuje Niujorke ir Šanchajaus koncertų salėje.

Koncerto partneris – „Dr. Pister Artist & Project Management“

Koncerte tik sėdimos vietos, galimybių pasas nereikalingas. Klausytojai viso renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir sėdėti organizatorių nurodytoje vietoje. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Renginio vieta

Mano programa
Norint užsisakyti abonementą, Jums reikia išsirinkti 5 mokamus festivalio renginius.
  • Iš viso: 0.00€
  • Nuolaida: 0.00€
  • Suma: 0.00€
Užsakyti abonementą

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Festivalį finansuoja
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Skip to content