Liepos 17 d. 20:00 Babtyno dvare

Karavan Familia: Tradicinė romų muzika kitaip


Atlikėjai

Ansamblis KARAVAN FAMILIA (Vengrija)
István Nagy (vokalas, gitara)
István Nagy jaun. (vokalas, bosinė gitara, cajon)
Ilona Farkas (vokalas)
Niki Nagy (vokalas)
Vanda Csámpai (šokis)


Programoje
Programoje – originalios ansamblio kompozicijos

Bilietai
Bilietų kaina: 12 Eur
Bilietų kaina renginio dieną: 14 Eur

Renginys Facebook

Pažaislio muzikos festivalio organizatoriai dažnai girdi klausytojų klausimus, kada sugrįš vienas ar kitas jiems patikęs atlikėjas. Prieš dešimt metų festivalyje koncertavęs ansamblis KARAVAN FAMILIA ilgam pakerėjo klausytojus, todėl su džiaugsmu pranešame, kad šiais metais vėl turėsite galimybę juos išgirsti!

Unikalus romų šeimos ansamblis iš Vengrijos, kurio muzikoje puikiai dera senosios tradicijos bei naujos patirtys, etnomuzikos harmonijos ir popmuzikos atgarsiai. KARAVAN FAMILIA koncerte išgirsite naujas bei senas kompozicijas, nepaliekančias klausytojų abejingų, o pasirodymą dar labiau papuoš ansamblio bičiulė – šokėja Vanda Csámpai.

DĖMESIO TĖVELIAMS!

Pažaislio muzikos festivalio koncerte Babtyno-Žemaitkiemio dvare veiks vaikų kūrybinės dirbtuvės, kur mažieji galės nemokamai užsiimti įvairiais darbeliais. Nuostabi muzika visada įkvepia kažką kurti, todėl nenustebkite, jei po gražaus vakaro gamtos ir muzikos apsuptyje namo parsinešite ne tik gerą nuotaiką, bet ir tos muzikos bei gryno oro įkvėptą meno kūrinį. Dirbtuves organizuoja „Kūrybos kampas 360°“ – socialiai atsakinga organizacija, plėtojanti darnaus vartojimo ir antrinio dizaino idėjas. Dirbtuvėlėse vaikai ne tik smagiai leis laiką, bet tuo pačiu susipažins su aplinką tausojančio gyvenimo principais ir praplės savo kūrybinio mąstymo ribas.

Renginio vieta

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Festivalį finansuoja
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Skip to content