Liepos 07 d. 19:00 Birštono kurhauzas

GERAS POETAS GEDA


Atlikėjai

KAUNO FORTEPIJONINIS TRIO
Lina Krėpštaitė (fortepijonas)
Indrė Andruškevičiūtė (smuikas)
Asta Krištaponienė (violončelė)

GIEDRIUS PRUNSKUS (baritonas)

Programoje Sigito Gedos jubiliejiniams metams paminėti:
Arvo Pärt, Gunnar de Frumerie, Giya Kancheli, Lili Boulanger opusai fortepijoniniam trio, Anatolijaus Šenderovo, Felikso Bajoro, Fausto Latėno, Zitos Bružaitės, Raimundo Martinkėno dainos S. Gedos tekstais ir paties poeto eilės.

Bilietai
Bilietų kaina: 11 Eur. Senjorams (su pažymėjimais) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui. Neįgaliems asmenims (su pažymėjimais) taikoma 50 % nuolaida 1–2 bilietams. Jaunimui (7–25 m.) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui.
Bilietų kaina renginio dieną: 13 Eur. Koncerto dieną nuolaidos netaikomos.

Universaliajam lietuvių poetui Sigitui Gedai šiemet būtų sukakę 80 metų. Prisimindami genialųjį kūrėją ir siekdami paminėti šią garbingą sukaktį Kauno fortepijoninis trio ir baritonas Giedrius Prunskus parengė programą, atspindinčią platų S. Gedos interesų ratą ir atliepiančią jo unikalią kūrybą.

„S. Geda – mitinės atminties poetas, modernizavęs lietuvių poeziją. Jis sukūrė unikalų meninį pasaulį, kuriame susilydė mitas, religija, kultūra, literatūra, gamta, istorija ir žmogaus kasdienybė. Jo poezijoje jaučiamas nuolatinis ryšys tarp to, kas buvo dar priešistorėje, ir šiandienos. Žemė, kosmosas ir žmogus čia suvokiami kaip lygiaverčiai partneriai, nuolatos skamba gyvybei giedama giesmė. Jo vitališkasis žmogus tarytum pratęsia Dievo darbą, dauginasi ir vaisina būtį nepailstančiu žodžiu, kuris magiškai pakeičia tikrovės veiksmą. Tai valios gyventi apraiška lietuvių literatūroje“, – taip apie S. Gedos kūrybą kalba literatūrologas Kęstutis Nastopka.

Mano programa
Norint užsisakyti abonementą, Jums reikia išsirinkti 5 mokamus festivalio renginius.
  • Iš viso: 0.00€
  • Nuolaida: 0.00€
  • Suma: 0.00€
Užsakyti abonementą

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Festivalį finansuoja
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Skip to content