12 Rugpjūčiod. 16:00 M. K. Čiurlionio dailės muziejuje

EPITALAMOS. Baroko metamorfozės


Atlikėjai

Ansamblis RAMuzika
AISTĖ ŠIRVINSKAITĖ (sopranas)
MIGLĖ DIKŠAITIENĖ (smuikas)
RŪTA BLAŠKYTĖ (fortepijonas)


Programoje
Francesco Gasparini, Giovanni Battista Bassani, Giovanni Bononcini, Francesco Durante, George Gershwin, Richard Rodgers, Antonio Vivaldi, Johann Sebastian Bach

Bilietai
Bilietų kaina: 6 Eur. Bilietų skaičius ribotas.
Bilietų kaina renginio dieną: 8 Eur. Bilietų skaičius ribotas.

Renginys Facebook

Pažaislio muzikos festivalio klausytojai ir vėl galės sutikti tris žavias atlikėjas, susibūrusias į ansamblį „RAMuzika“, jau keletą metų rengiantį bendras programas.

AISTĖ ŠIRVINSKAITĖ – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventė, garsių Lietuvos vokalo pedagogų Reginos Maciūtės, Irenos Milkevičiūtės ir Virgilijaus Noreikos auklėtinė. Atlikėja dažnai koncertuoja su kameriniu ansambliu „Musica Humana“, rengia solines programas, atlieka solo partijas oratorijos žanro kūriniuose, kuria vaidmenis Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.

MIGLĖ DIKŠAITIENĖ – iš Kauno kilusi atlikėja, smuiko studijas baigusi LMTA, šiuo metu daug dėmesio skirianti kameriniam muzikavimui. Smuikininkė groja tarptautiniame kameriniame orkestre „Kremerata Baltica“ nuo pat jo veiklos pradžios ir įkvėptais muzikos garsais džiugina muzikos meno gerbėjus visame pasaulyje.

RŪTA BLAŠKYTĖ – taip pat kaunietė, vis sugrįžtanti į gimtąjį miestą su naujomis koncertinėmis programomis. Kaip solistė ir kamerinės muzikos atlikėja ji dažnai dalyvauja literatūriniuose-muzikiniuose projektuose, drauge su kitais garsiais Lietuvos menininkais atlikdama programas, skirtas Edvardui Griegui, Hectorui Berliozui, Czeslawui Miloszui ir kitiems kompozitoriams.

Į koncertą ikimokyklinio amžiaus vaikai (iki 7 metų amžiaus imtinai) neįleidžiami, juos kviečiame į atvirose erdvėse vykstančius visai šeimai draugiškus festivalio koncertus.

Europos Parlamentas ir Europos Sąjungos Taryba 2018-uosius metus paskelbė Europos kultūros paveldo metais. Europos kultūros paveldo metų tikslas – paskatinti daugiau žmonių atrasti Europos kultūros paveldą, juo domėtis ir sustiprinti Europos bendrystės jausmą. Jau 23 metus Pažaislio muzikos festivalio koncertai vyksta kultūros paveldo objektuose. Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus rūmai – vienas iš jų!

Renginio vieta

Mano programa
Norint užsisakyti abonementą, Jums reikia išsirinkti 5 mokamus festivalio renginius.
  • Iš viso: 0.00€
  • Nuolaida: 0.00€
  • Suma: 0.00€
Užsakyti abonementą

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Festivalį finansuoja
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Skip to content