Rugpjūčio 06 d. 18:00 Kauno valstybinėje filharmonijoje

DUOK MAN GYVENIMĄ, KURĮ MYLIU


Atlikėjai

BENJAMIN APPL (baritonas)
SIMON LEPPER (fortepijonas)


Programoje
Henri Duparc, Ernst Krenek, Hugo Wolf, Ralph Vaughan Williams, Alban Berg, Franz Schubert

Bilietai
Bilietų kaina: 10, 15 Eur. Senjorams (su pažymėjimais) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui. Neįgaliems asmenims (su pažymėjimais) taikoma 50 % nuolaida 1–2 bilietams. Jaunimui (7–25 m.) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui.
Bilietų kaina renginio dieną: 12, 17 Eur. Renginio dieną nuolaidos netaikomos.

Renginys Facebook

Vokiečių lyrinis baritonas Benjaminas Applas, kurio meistriškumas, anot kritikų, yra „nepakeliamai jaudinantis“ („The Times“), ir pianistas Simonas Lepperis, „BBC Music Magazine“ pavadintas „sensacingu atradimu“, kvies klausytojus pasinerti į romantinę programą, pavadinimu „Duok man gyvenimą, kurį myliu“.

„Viltį sukeliantys troškimai, neramios klajonės, garsas tolumoje, „mėlynosios gėlės“ paieškos… „Klajonių“ motyvas yra pamatinis romantinės literatūros ir muzikos motyvas. Ir argi mes, profesionalūs muzikantai, negalėtume savęs taip pat matyti „keleivyje“ prieš pandemiją? Keliaudami iš spektaklio į spektaklį, iš operos į koncertą ir atgal, turėjome nuolat prisitaikyti prie naujų žmonių, naujos aplinkos ir naujų situacijų. Ar melancholiška išvada „Aš visur svetimas“ iš F. Schuberto dainos netaikoma ir mums?“ – retoriškai klausia dainininkas B. Applas ir kviečia į muzikinę kelionę, kupiną paveikslų, jausmų ir apmąstymų. į kelionę po sielos garsovaizdžius, kuriuose vidinis ir išorinis pasaulis neatsiejamai susipina tarpusavyje.

B. APPLAS 2016 m. apdovanotas „Gramophone Award“ metų jaunojo menininko titulu, 2014–2016 m. dalyvavo BBC Naujosios kartos menininkų programoje, 2015–2016 m. sezone buvo „Wigmore Hall“ pradedančiųjų menininkų ir ECHO kylančios žvaigždės narys, koncertavo didžiausiose Europos salėse, tarp jų – Londono „Barbican Centre“, Amsterdamo „Concertgebouw“, „Wiener Konzerthaus“, Paryžiaus ir Kelno filharmonijose, Hamburgo „Laeiszhalle“. 2016–2021 m. jis pasirašė išskirtinę sutartį su „SONY Classical“, o šiuo metu sudarė ilgalaikio bendradarbiavimo sutartį su „Alpha Classics“ įrašų kompanija.

Britų pianistas S. LEPPERIS yra itin aukštai vertinamas dainininkų partneris scenoje. Pažaislio muzikos festivalio klausytojai turėjo galimybę susipažinti su šiuo muziku 2019 m., E. Montvido kūrybinės veiklos 20-mečiui paminėti skirtame koncerte. Kritikai pabrėžia, jog „Simonas Lepperis, kurio pianistinis meistriškumas susilieja su tikru jautrumu žodžiui ir balsui, yra tikra retenybė “(„The Times“). Tarp svarbiausių atlikėjų pasirodymų yra prestižinės salės „Wigmore Hall“ (Londonas) kvietimas pristatyti trijų koncertų projektą, skirtą Josepho Marxo dainoms, rečitaliai su Stéphane’u Degout Ravinijos ir Edinburgo festivaliuose, Bordo, Dižono, „La Monnaie“, Lozanos ir Liono operos teatruose, rečitaliai „Carnegie Hall“ su Karen Cargill ir Sally Matthews, F. Schuberto dainų ciklų atlikimai su Geraldu Finley ir Marku Padmore’u, rečitaliai su Christiane Karg Frankfurto operoje ir Reingau festivalyje bei koncertai su Angelika Kirchschlager Verbjė festivalyje ir „Wigmore Hall“.

Renginio vieta

Mano programa
Norint užsisakyti abonementą, Jums reikia išsirinkti 5 mokamus festivalio renginius.
  • Iš viso: 0.00€
  • Nuolaida: 0.00€
  • Suma: 0.00€
Užsakyti abonementą

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Festivalį finansuoja
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Skip to content