VDU Botanikos sodas

Atvykimas

VDU botanikos sodą rasite Aukštosios Fredos mikrorajone. Botanikos sodas yra patogiai pasiekiamas viešuoju transportu. Stotelėje „Botanikos sodas“ stoja 20, 35, 35A maršruto autobusai. Nuo stotelės iki botanikos sodo įėjimo yra 350 m.

Į VDU botanikos sodą galite atvykti ir automobiliu. Parkavimo galimybės aplink botanikos sodą labai ribotos, automobilius galima palikti Ž. E. Žilibero, Muzikos gatvių šalikelėse.

Į koncertą Pažaislio vienuolyne galite atvykti dviračiu ar elektriniu paspirtuku. Organizatoriai nurodys saugią vietą, kurioje galėsite palikti savo dviratį ar paspirtuką.

Koncerto vietoje

Į VDU botanikos sodą pateksite su koncerto bilietu, papildomo sodo lankytojo bilieto pirkti nereikia. Pažaislio muzikos festivalio koncertai vyksta rožyne šalia botanikos sodo oranžerijos. Nuo botanikos sodo įėjimo iki koncerto vietos yra 300 m. Koncertai VDU botanikos sode vyksta po atviru dangumi, todėl rekomenduojame pasirinkti patogią ir šiltą aprangą bei avalynę. Koncertai vyksta ir esant nepalankioms oro sąlygoms, pvz. lyjant lietui. Klausytojai į botanikos sodą įleidžiami ne ankščiau kaip likus 1 valandai iki koncerto pradžios.

Koncerto vietoje yra statomos sulankstomos kėdės. Biliete nėra nurodoma konkreti vieta, klausytojai gali laisvai pasirinkti jiems labiausiai patinkančią vietą. Žiūrovai taip pat gali atsinešti savo sulankstomas kėdes ar pledus ir koncerto klausytis patogiai įsitaisę ant pievutės.

Į koncertus VDU botanikos sode galite atvykti ir su įvairaus amžiaus vaikais. Vaikai iki 6 metų amžiaus, jeigu neužima atskiros vietos, į koncertą įleidžiami nemokamai. Mažųjų mūsų klausytojų tėvelius prašome gerbti kitų lankytojų ramybę – jei jūsų atžalai pabodo klasikinės muzikos vingrybės, rekomenduojame pasivaikščioti po sodą ir pasidžiaugti čia įrengtomis žaidimų aikštelėmis.

Šalia koncerto vietos veikia prekybos palapinė, kurioje galite įsigyti šiltų bei gaivinančių gėrimų ir lengvų užkandžių.

VDU Botanikos sodas

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Festivalį finansuoja
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Skip to content