Rugpjūčio 04d. 17:00 Kauno valstybinėje filharmonijoje

Viva Zarzuela


Atlikėjai

NURIA GARCIA (sopranas, Ispanija)
EGLĖ STRUMSKYTĖ (sopranas)
MANUEL DE DIEGO (tenoras, Ispanija)
EUGENIJUS CHREBTOVAS (baritonas)
CARLOS ARAGON (fortepijonas, Ispanija)


Programoje
Alberto Ginastera, Eduard Toldrà, Enrique Granados, Joaquín Rodrigo, José Serrano, Pablo Sorozábal, Manuel Fernández Caballero, Federico Moreno Torroba, Isaac Albéniz Manuel Penella

Bilietai
Bilietų kaina: 8, 10 Eur
Bilietų kaina renginio dieną: 10, 12 Eur

Renginys Facebook

Meilė, aistra, drama, poetinė lyrika, komiški epizodai – tai ispaniškų operečių, vadinamų sarsuelomis, itin įvairus ir platus emocijų bei nuotaikų pasaulis. Taigi, tegyvuoja sarsuela! Viva Zarzuela!

NURIA GARCIA ARRES yra tarptautinio Teresa Berganza dainavimo konkurso laureatė. Ji dažnai dainuoja Karališkame Madrido sarsuelos teatre bei Didžiajame Barselonos teatre „Liceu“. Jos repertuaras apima operų, operečių, miuziklų bei ispanų tradicinės sarsuelos žanrus.

Dainininko MANUELIO DE DIEGO karjera įgavo pagreitį po pergalių tarptautiniuose dainininkų konkursuose. Sėkmė jį lydėjo VI Ispanijos nacionaliniame Abarano sarsuelų konkurse. Šiuo metu M. De Diego yra vienas žymiausių jaunosios kartos operos ir sarsuelos atlikėjų Andalūzijoje. Jis reguliariai pasirodo Malagos Cervanteso teatre ir Madrido sarsuelos teatre.

EGLĖ STRUMSKYTĖ mokosi dainavimo pas LNOBT solistę Juliją Stupnianek, nuolat tobulina repertuarą su žymia Lietuvos pianiste – koncertmeistere Žaneta Noreikiene, yra studijavusi ir dramą. Solistė koncertavo Lietuvos nacionalinėje, Kauno, Minsko, Helsinkio, Rygos filharmonijose, bendradarbiavo su dirigentais – Vytautu Lukočiumi, Donatu Katkumi, pianistais – Birute Asevičiūte, Romualdu Lukošiu, Rimantu Jurkoniu, Linu Dužinsku, Ole Christianu Haagenrudu, Sarah Tysman, Agnes Wolf, Carlosu Aragonu, dainavusi kartu su Charlesu Castronovo, Erwinu Schrottu, Manueliu de Diego. Lilija Gubaidulina, Asta Krikščiūnaite, Viktoru Gerasimovu.

Neabejotina, kad šiandien CARLOSAS ARAGONAS yra laikomas vienu universaliausių muzikantų Ispanijos muzikos scenoje ne tik dėl savo dvejopo pianisto ir orkestro dirigento vaidmens, bet ir dėl jo plataus repertuaro – nuo pirmųjų baroko šedevrų iki miuziklų. C. Aragonas ne tik nuolat koncertuose akompanuoja žymiems ispanų atlikėjams, bet ir diriguoja orkestrams, tokiems kaip Malagos filharmonijos, Madrido, Balearų simfoniniams orkestras, „Santa Cecilia“ orkestrui Romoje, Maskvos kameriniui bei Didžiojo teatro orkestrams Rusijoje.

Į koncertą ikimokyklinio amžiaus vaikai (iki 7 metų amžiaus imtinai) neįleidžiami, juos kviečiame į atvirose erdvėse vykstančius visai šeimai draugiškus festivalio koncertus.

Europos Parlamentas ir Europos Sąjungos Taryba 2018-uosius metus paskelbė Europos kultūros paveldo metais. Europos kultūros paveldo metų tikslas – paskatinti daugiau žmonių atrasti Europos kultūros paveldą, juo domėtis ir sustiprinti Europos bendrystės jausmą. Jau 23 metus Pažaislio muzikos festivalio koncertai vyksta kultūros paveldo objektuose. Kauno valstybinės filharmonijos pastatas (buvę Lietuvos Teisingumo ministerijos ir Seimo rūmai) – vienas iš jų!

Koncerto partneris

Renginio vieta

Mano programa
Norint užsisakyti abonementą, Jums reikia išsirinkti 5 mokamus festivalio renginius.
  • Iš viso: 0.00€
  • Nuolaida: 0.00€
  • Suma: 0.00€
Užsakyti abonementą

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Festivalį globoja