Renginį pristato
Rugpjūčio 18d. 16:00 Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje

Skambančios istorijos


Atlikėjai

AUKE DE BOER (karilionas, vargonai, Nyderlandai)

Įėjimas nemokamas

Ciklo „Skambančios istorijos“ koncertuose išgirsime vienus žymiausių kariliono žanro atlikėjus Nyderlanduose ‑ Auke de Boerą ir Gijsbertą Koką.

Auke de Boeras mokėsi unikalioje ugdymo įstaigoje ‑ Nyderlandų kariliono mokykloje. Dvi dešimtis metų jis dirba Dokumo ir Groningeno miestų karilionieriumi, o vienas iš jo valdomų ir prižiūrimų instrumentų skamba jau daugiau nei 350 metų. Atlikėjas taip pat groja vargonais, dirba pedagoginį bei edukacinį darbą. Jo soliniai rečitaliai skambėjo Danijoje, Belgijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, JAV, Kanadoje bei Japonijoje.

Gijsbertas Kokas grojimą vargonais, bažnytinę muziką ir improvizaciją studijavo Hagos karališkoje konservatorijoje. Kariliono studijas jis baigė Nyderlandų kariliono mokykloje ‑ vienintelėje tokio tipo įstaigoje visoje Nyderlandų Karalystėje. Atlikėją lydėjo sėkmė ne viename karilionierių konkurse. Šiuo metu jis yra Hagos, Ševeningeno ir Voršoteno miestų karilionierius, taip pat dėsto improvizaciją bei muzikos teoriją. Atlikėjas aktyviai koncertuoja, grodamas tiek vargonais, tiek karilionu, yra išleidęs keletą grojimui karilionu pritaikytų muzikos kūrinių albumų.

Pažaislio muzikos festivalio klausytojams skirtuose koncertuose skambės įvairių epochų originalūs kūriniai varpams ir vargonams bei jų aranžuotės.

DĖMESIO TĖVELIAMS!

Mažuosius festivalio klausytojus ir jų tėvelius nuo 15 val. kviečiame į edukacinius užsiėmimus, kuriuos organizuoja Vytauto Didžiojo karo muziejus! Istoriniais drabužiais pasipuošę muziejaus edukatoriai pasiūlys užsiėmimus tiek mažiems, tiek dideliems: statysime pilis iš kinetinio smėlio ir lego kaladėlių, dėliosime dėliones, o vyresnius vaikus pakviesime pažaisti žaidimą „Ar žinai šitą dainą?“ – magnetinėje lentoje reiks sudėti praleistus dainos žodžius.

Renginio vieta

Mano programa
Norint užsisakyti abonementą, Jums reikia išsirinkti 5 mokamus festivalio renginius.
  • Iš viso: 0.00€
  • Nuolaida: 0.00€
  • Suma: 0.00€
Užsakyti abonementą

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Festivalį finansuoja