Rugpjūčio 18d. 18:00 Kulautuvos pušų amfiteatre (Akacijų al. 36A)

„Pušynų retro“ Kauno kurorto – Kulautuvos 85 metų jubiliejaus progai skirta šventė


Atlikėjai

Artūro Noviko džiazo mokyklos vokalinė grupė JAZZ ISLAND
Vadovas Artūras Novikas

 


Programoje
Lietuvių liaudies aranžuotos dainos, Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Algimantas Bražinskas, Mikalojus Novikas, Luigi Boccherini, Duke Ellington, Benny Golson, Paul McCartney, John Lennon, Freddie Mercury, Mark Marjanowski

Bilietai
Bilietų kaina: 5 Eur
Bilietų kaina renginio dieną: 7 Eur

Renginys Facebook

ŠVENTĖS PROGAMA
13 val. – teatralizuotos pažintinės ekskursijos po anuomet vadinamą „Gulbių kurortą“. Žymiausias vietas galėsite aplankyti linksmai važinėdami karieta. Užsukti kviesime į ,,Miško arbatinę“, kur galėsite pasivaišinti pyragėliais iš miško grybų bei kitais skanėstais, atsigaivinti sveikuolišku pušų vandeniu. Veiks smetoniška fotoateljė.
17 val. –  naujo Kulautuvos ženklo prie miestelio įvažiavimo atidengimas.
Kviečiame puoštis tarpukario madų akcentais. Stilingiausią poną ir ponią apdovanosime.

18 val. –  KONCERTAS
Artūro Noviko įkurtas bei vadovaujamas ansamblis „JAZZ ISLAND“ yra pelnęs geriausio Lietuvos vokalinio ansamblio titulą, laimėjęs „Aukso paukštės“, Lietuvos muzikų sąjungos „Auksinio disko“ apdovanojimus. 2012 metais grupė dalyvavo vokalinių ansamblių konkurse „Iš sidabro šulinių“ ir buvo pripažinta absoliučiai geriausiu konkurso kolektyvu, iškovojusiu „Grand Prix“ visose trijose konkursinėse programose – atliekant folklorinę, džiazo ir populiariąją bei klasikinę muziką. Už profesionalumą „Jazz Island“ dėkojo Prezidentė Dalia Grybauskaitė, o Kultūros ministerija suteikė „Metų jaunojo atlikėjo“ premiją.
„Jazz Island“ daug koncertuoja, o pastaruoju metu juos vis daugiau kviečia pasirodyti įvairiuose TV projektuose: LRT „Chorų Eurovizijoje“, „Vario audroje“, „Dainų dainoje“, „Tūkstantmečio vaikuose“. „Jazz Island“ išskirtinai dalyvauja tik tose laidose, kuriose sudaroma galimybė dainuoti gyvai.

DĖMESIO TĖVELIAMS !

Koncerte veiks vaikų kūrybinės dirbtuvės, kur mažieji galės nemokamai užsiimti įvairiais darbeliais. Nuostabi muzika visada įkvepia kažką kurti, todėl nenustebkite, jei po gražaus vakaro gamtos ir muzikos apsuptyje namo parsinešite ne tik gerą nuotaiką, bet ir tos muzikos bei gryno oro įkvėptą meno kūrinį. Dirbtuves organizuoja „Kūrybos kampas 360°“ – socialiai atsakinga organizacija, plėtojanti darnaus vartojimo ir antrinio dizaino idėjas. Dirbtuvėlėse vaikai ne tik smagiai leis laiką, bet tuo pačiu susipažins su aplinką tausojančio gyvenimo principais ir praplės savo kūrybinio mąstymo ribas.

Renginio vieta

Mano programa
Norint užsisakyti abonementą, Jums reikia išsirinkti 5 mokamus festivalio renginius.
  • Iš viso: 0.00€
  • Nuolaida: 0.00€
  • Suma: 0.00€
Užsakyti abonementą

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Festivalį finansuoja