Birželio 10d. 16:00 Pakruojo r. Akmenėlių dvaro klojime

Pučiamųjų fiesta


Atlikėjai

SOSTINĖS VARIO KVINTETAS
Algirdas Januševičius (trimitas)
Domas Memėnas (trimitas)
Gintaras Ščerbavičius (valtorna)
Paulius Batvinis (trombonas)
Darius Bažanovas (tūba)

Koncertą veda muzikologė ZITA KELMICKAITĖ


Programoje
Johann Sebastian Bach, Georg Friedrich Händel, Gioachino Rossini, Leonard Bernstein, Enrique Crespo, Rafael Méndez, Dmitrij Šostakovič, Franz Liszt

Bilietai
Bilietų kaina: 8 Eur
Bilietų kaina renginio dieną: 10 Eur

SOSTINĖS VARIO KVINTETAS  – aukščiausio profesinio lygio muzikantai, kurie ne tik puikiai groja, bet ir moka bendrauti su publika. Todėl šie muzikantai visuomet suranda kelia į bet kokio klausytojo širdį. Nuolatos bendraudami energingi ir talentingi orkestro artistai, siekdami ansamblinio muzikavimo tobulumo ir norintys tobulėti kiekvienas atskirai, 1997 m. įkūrė šį kvintetą, kuris yra vienas aktyviausiai koncertuojančių kolektyvų Lietuvoje.

„Sostinės vario kvintetas“ –  nuolatinis didžiausių Lietuvos kultūros renginių dalyvis. Be šio kolektyvo neįsivaizduojami „Didysis Muzikų paradas“, Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro kamerinės muzikos vakarai, „Alma Mater Musicalis“, Klaipėdos varinių pučiamųjų instrumentų festivalis ir kiti renginiai. Ansamblis bendradarbiauja ir su kitais Lietuvos meniniais kolektyvais: kameriniais chorais „Brevis“ ir „Psalmos“, Vilniaus arkikatedros bazilikos grigališkojo giedojimo choru, rengia bendrus projektus su „Vilniaus mušamųjų“, „Giunter Percussion“ kolektyvais ir kt. 2003 metų vasarą „Sostinės vario kvintetas“ buvo pakviestas dalyvauti pučiamųjų instrumentų muzikos festivalyje Jönköpinge (Švedija). Ansamblio programa apima įvairių epochų muziką. Daug varinių pučiamųjų muzikos įrašyta LRT fondams, išleistos dvi kompaktinės plokštelės.

ZITA KELMICKAITĖ – etnomuzikologė, televizijos, radijo laidų ir renginių vedėja, LMTA docentė. Jos muzikinės žinios, temperamentas, nuotaikingumas sukuria ypatingą kiekvieno renginio atmosferą.

Europos Parlamentas ir Europos Sąjungos Taryba 2018-uosius metus paskelbė Europos kultūros paveldo metais. Europos kultūros paveldo metų tikslas – paskatinti daugiau žmonių atrasti Europos kultūros paveldą, juo domėtis ir sustiprinti Europos bendrystės jausmą. Jau 23 metus Pažaislio muzikos festivalio koncertai vyksta kultūros paveldo objektuose. Akmenėlių palivarko sodybos kompleksas – vienas iš jų!

Renginio vieta

Mano programa
Norint užsisakyti abonementą, Jums reikia išsirinkti 5 mokamus festivalio renginius.
  • Iš viso: 0.00€
  • Nuolaida: 0.00€
  • Suma: 0.00€
Užsakyti abonementą

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Festivalį globoja