Rugpjūčio 26d. 17:00 Jonavos Joninių slėnyje

Operos muzikos magija DĖMESIO, KEITĖSI KONCERTO DATA!


Atlikėjai

KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS
Vyr. dirigentas Constantine Orbelian (JAV/USA), vadovas Algimantas Treikauskas
Solistai:
LINA DAMBRAUSKAITĖ (sopranas)
KOSTAS SMORIGINAS (bosas)
Dirigentas VILMANTAS KALIŪNAS (Lietuva-Vokietija)

Įėjimas nemokamas

Renginys Facebook

Koncertą miesto gyventojams dovanoja Jonavos r. savivaldybė.

Operos muzikos magija su Jonavos gyventojais ir svečiai dalinsis Kauno miesto simfoninis orkestras, diriguojamas Vilmanto Kaliūno, ir du sparčiai visame pasaulyje garsėjantys operos solistai – Lina Dambrauskaitė ir Kostas Smoriginas.
Profesionalios dainininkės karjerą stulbinančiais šuoliais pradėjusi švelnaus tembro soprano savininkė L. Dambrauskaitė – nuoširdi, racionali, šiluma ir svajonėmis spinduliuojanti atlikėja. Magistro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigianti dainininkė, šį pavasarį laimėjusi atranką tarp kone devynių šimtų kandidatų, įstojo į  ne vieno žymaus solisto sėkmę nulėmusią mokyklą – Londono Karališkosios muzikos akademijos operos studiją.
K. Smoriginas – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos, Karališkojo muzikos koledžo Londone ir Jette Parker jaunųjų artistų programos auklėtinis. Jo kūrybinis kelias užsienyje ir Lietuvoje klostosi ypač sėkmingai. Prieš keletą metų solistas grįžo į Zalcburgo (Austrija) festivalio sceną, atlikdamas Eskamiljo vaidmenį Georges Bizet operoje „Karmen“. Tolesni solisto keliai vedė į Maskvą (Rusija) ir Santjagą (Čilė), kur jis „La Scala“ teatro prodiusuotame spektaklyje debiutavo pagrindine role W. A. Mozarto operoje „Don Žuanas“. Ypatingos sėkmės sulaukė „Covent Garden“ teatre K. Smorigino atlikta Mefistofelio rolė, kur jis pakeitė staiga susirgusį žymų solistą Rene Pape. Debiutavęs Milano „La Scala“ teatre, solistas grįžo į Londoną, kur dainavo boso partiją premjerinėje Karolio Szymanowskio „Stabat Mater“, žiūrovai susižavėję plojo jo Leporelui Bordo (Prancūzija) operos scenoje, Figarui nacionalinėje Vašingtono ir San Francisko (JAV) operose.

Renginio vieta

Mano programa
Norint užsisakyti abonementą, Jums reikia išsirinkti 5 mokamus festivalio renginius.
  • Iš viso: 0.00€
  • Nuolaida: 0.00€
  • Suma: 0.00€
Užsakyti abonementą

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Festivalį finansuoja