Rugpjūčio 23d. 18:00 Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje

Muzikiniai dialogai


Atlikėjai

ROBERTAS BEINARIS (obojus)
VIRGINIJUS BARKAUSKAS (vargonai, Lietuva-JAV)


Programoje
Johann Ludwig Krebs, Johann Sebastian Bach, Giedrius Svilainis, Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Juozas Naujalis, Vaida Striaupaitė-Beinarienė, Jan Levoslav Bella, Louis Vierne, Matej Bonin, Matthew Koraus, Ola Gjeilo, Bernard Wayne Sanders

Įėjimas nemokamas

Vargonininkas V. Barkauskas baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje prof. L. Digrio vargonų ir L. Baronaitės fortepijono klases, gavęs JAV vyskupų konferencijos stipendiją, studijavo St. Jospepho koledže Renselaeryje, Indianos valstijoje, JAV, pas gerai žinomą vargonininką ir kompozitorių, profesorių Dr. Ph. Gehringą ir įgijo magistro laipsnį. Nuo 1992 m. gyvena JAV, Niujorke. Daug koncertuoja Amerikoje ir Kanadoje. Puoselėdamas lietuvišką kultūrą užsienyje, savo koncertuose supažindina klausytojus ir su lietuvių kompozitorių kūriniais. Šiuo metu yra Šv. Elizabeth bažnyčios muzikos direktorius (Melvilis, Niujorkas) ir intensyviai darbuojasi savo privačioje fortepijono studijoje. Šiandieninis jo muzikavimas prilygsta „aukštam pilotažui“, kuris buvo įvertintas po koncertų Vašingtono, Čikagos, San Francisko, Bostono, Baltimorės, Niujorko didžiausiose katedrose, Niujorko Linkolno centre. V. Barkausko vargonavimo technika fenomenali, meninis pojūtis nepriekaištingas.

Programoje „Muzikiniai dialogai“ vargonininko scenos partneris bus vienas žymiausių Lietuvos obojininkų Robertas Beinaris. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docento, Pučiamųjų instrumentų katedros vedėjo, menų daktaro R. Beinario kelias nužymėtas svariomis pergalėmis tarptautiniuose konkursuose, koncertais puikiausiose salėse, meistriškumo pamokomis su žymiausiais obojaus pedagogais. Prieš kelerius metus R. Beinaris buvo įtrauktas į medinių pučiamųjų instrumentų gamintojo „Buffet Group“ (Prancūzija) sudarytą žymiausių obojininkų sąrašą, o 2015 m. tapo Lietuvos muzikų sąjungos įsteigto apdovanojimo „Auksinis diskas“ prizininku.

Renginio vieta

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Festivalį finansuoja