Birželio 07d. 20:00 Babtyno-Žemaitkiemio dvare

Kai tango susitinka bosanovą


Atlikėjai

LILY DAHAB (vokalas, Argentina)
Dalyvauja:
Bene Aperdannier (klavišiniai, aranžuotės, Vokietija)
Camilo Villa (bosinė gitara, Kolumbija)
Jo Gehlmann (gitara, Vokietija)
Topo Gioia (mušamieji, Argentina)


Programoje
Tango, bosanova, samba, džiazas

Bilietai
Bilietų kaina: 10 Eur
Bilietų kaina renginio dieną: 12 Eur

Kiekvienas Lily Dahab koncertas  – tarsi kelionė iš Pietų Amerikos į Europą ir atgal. Tai kosmopolitiškas stilių kokteilis, paaitrintas džiazo prieskoniais: ispaniškos dainos, su arabiškos muzikos gijomis, originalios ugningo tango interpretacijos („tango nuevo“, A. Piazzolla), uždegantis flamenkas, svajingai banguojanti „bossa nova brasileira“, intymiai romantiški kubietiško bolero skambesiai, urugvajietiškos kompozicijos, lydimos užkrečiančio, iš Afrikos kilusio kandombės ritmo. O kur dar sambos pliūpsniai ir argentinietiško folkloro potėpiai…

Ši nesibaigianti egzotiškų muzikos žanrų fiesta – tai yra Lily Dahab DNR. Unikalus ir būdingas tik jai. Dainininkė, kurios balsas, pasak kritikų, „bučiuojas“ ir „kandžiojas“, tarsi sirena hipnotizuoja ir atima žadą nuo pirmo iki paskutinio akordo. Vien ko verta klasika tapusios dainos „Bésame mucho“ interpretacija…
L. Dahab užaugo Buenos Airėse, ten mokėsi muzikos, pradėjo dainininkės karjerą. Tačiau, atlikusi pagrindinį vaidmenį Andrew Lloydo Webberio miuzikle „Katės“, ji persikėlė į Ispaniją. Ten dainininkė praleido net devynerius metus, sukūrė daug vaidmenų, tarp jų – Esmeraldos miuzikle pagal Victoro Hugo romaną „Paryžiaus katedra“. Po to meilė ir nauji karjeros lūkesčiai nubloškė L. Dahab į Berlyną. Čia ji pradėjo bendradarbiauti su pianistu Bene Aperdannieriu, įrašė su jo kvartetu bolero, tango ir bosanovų albumą „Nomade“. Leidinys buvo nominuotas Vokietijos įrašų kritikų apdovanojimui, sulaukė daug liaupsių žiniasklaidoje, atvėrė dainininkei kelią į didžiųjų Europos džiazo festivalių scenas. Dabar ne mažesnė sėkmė lydi ir „Huellas“ albumą, kurį taip pat pastebėjo ir spauda, ir radijo stotys.
Daugiau: https://www.youtube.com/watch?v=Dmkt_p4Ep2g

DĖMESIO TĖVELIAMS !

Koncerte veiks vaikų kūrybinės dirbtuvės, kur mažieji galės nemokamai užsiimti įvairiais darbeliais. Nuostabi muzika visada įkvepia kažką kurti, todėl nenustebkite, jei po gražaus vakaro gamtos ir muzikos apsuptyje namo parsinešite ne tik gerą nuotaiką, bet ir tos muzikos bei gryno oro įkvėptą meno kūrinį. Dirbtuves organizuoja „Kūrybos kampas 360°“ – socialiai atsakinga organizacija, plėtojanti darnaus vartojimo ir antrinio dizaino idėjas. Dirbtuvėlėse vaikai ne tik smagiai leis laiką, bet tuo pačiu susipažins su aplinką tausojančio gyvenimo principais ir praplės savo kūrybinio mąstymo ribas.

Europos Parlamentas ir Europos Sąjungos Taryba 2018-uosius metus paskelbė Europos kultūros paveldo metais. Europos kultūros paveldo metų tikslas – paskatinti daugiau žmonių atrasti Europos kultūros paveldą, juo domėtis ir sustiprinti Europos bendrystės jausmą. Jau 23 metus Pažaislio muzikos festivalio koncertai vyksta kultūros paveldo objektuose. Babtyno-Žemaitkiemio dvaro sodyba – vienas iš jų!

Renginio vieta

Mano programa
Norint užsisakyti abonementą, Jums reikia išsirinkti 5 mokamus festivalio renginius.
  • Iš viso: 0.00€
  • Nuolaida: 0.00€
  • Suma: 0.00€
Užsakyti abonementą

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Festivalį globoja