Rugpjūčio 28 d. 17:00 Zapyškio paminklinėje Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje

IŠĖJUSIEMS


Atlikėjai

SABINA MARTINAITYTĖ (sopranas)
UGNĖ MATUKAITYTĖ (sopranas)
GABRIELĖ BUKINĖ (sopranas)
ROKAS JASIKAS (bosas)
AUDRONĖ EITMANAVIČIŪTĖ (fortepijonas)


Programoje
Nerijos Čepaitės, Vidmanto Bartulio, Fausto Latėno, Carlos Guastavino, Giacomo Puccini, Giuseppe Verdi, George Charpentier, Eva Dell'Acqua ir kitų kompozitorių dainos, operų arijos, duetai

Bilietai
Bilietų kaina: Visi bilietai išparduoti!

Renginys Facebook

Muzika – tai galimybė prisiminti, susitikti ir pabūti kartu ne tik vieni su kitais, bet ir su jau išėjusiais Anapilin. Prof. Sabina Martinaitytė ir prof. Audronė Eitmanavičiūtė bei jų studentai, tarptautinių konkursų laureatai – Gabrielė Bukinė (sopranas), Ugnė Matukaitytė (sopranas), Rokas Jasikas (bosas) klausytojus kvies prisiminti tuos, kurie išėjo…

„Vidmantas, Faustas, Nerija… kiek su jais kūrybiškai bendrauta! Supratome, kad tik tokiu būdu galime atsidėkoti ir pagerbti išėjusius kolegas“ – Sabina Martinaitytė ir Audronė Eitmanavičiūtė.

Programoje skambės N. Čepaitės, F. Latėno, V. Bartulio, C. Guastavino, G. Puccini, G. Verdi, G. Charpentier, E. Dell’Acqua ir kitų kompozitorių dainos, operų arijos, duetai.

Koncerte tik sėdimos vietos, galimybių pasas nereikalingas. Klausytojai viso renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir sėdėti biliete nurodytoje vietoje. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Koncertas organizuojamas bendradarbiaujant su KĮ Kauno valstybine filharmonija.

Renginio vieta

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Festivalį finansuoja
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Skip to content