Rugpjūčio 16d. 18:00 Kauno valstybinėje filharmonijoje

Europos talentai


Atlikėjai

EUROPOS SĄJUNGOS JAUNIMO ORKESTRAS
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Vasily Petrenko
Solistas
CHRISTIAN LINDBERG (trombonas, Švedija)
Dirigentas VASILY PETRENKO (Rusija)


Programoje
Carl Nielsen, Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Christian Lindberg, Jean Sibelius

Bilietai
Bilietų kaina: 8, 12 Eur

Renginys Facebook

Pažaislio muzikos festivalio kvietimu į Lietuvą atvykstantis Europos sąjungos jaunimo orkestras pažers gausybę muzikinių perlų, kurie praskaidrins nuotaiką kiekvienam šio koncerto klausytojui. Visų Europos Sąjungos šalių atstovus vienijantis muzikos kolektyvas savo istoriją skaičiuoja jau daugiau nei keturis dešimtmečius.

Skaityti daugiau

Pažaislio muzikos festivalio kvietimu į Lietuvą atvykstantis Europos sąjungos jaunimo orkestras pažers gausybę muzikinių perlų, kurie praskaidrins nuotaiką kiekvienam šio koncerto klausytojui. Visų Europos Sąjungos šalių atstovus vienijantis muzikos kolektyvas savo istoriją skaičiuoja jau daugiau nei keturis dešimtmečius. Jam vadovavo tokios muzikos pasaulio garsenybės kaip Claudio Abbado, Bernardas Haitinkas, Vladimiras Ashkenazis, o spaudos puslapiai po kolektyvo pasirodymų ne kartą mirgėjo tokio pobūdžio atsiliepimais: „Tai orkestras, pasižymintis užburiančia, įtraukiančia atlikimo maniera, alsuojančia nevaržoma energija, aštriu kaip lazerio spindulys susikaupimu ir kolektyviškumo jausmu.“ Šiuo metu kolektyvo meno vadovas yra iš Rusijos kilęs dirigentas Vasilijus Petrenko, taip pat vadovaujantis Karališkajam Liverpulio ir Oslo filharmonijos orkestrams. Greta orkestro, kuriam koncerto metu diriguos jo meno vadovas, girdėsime išskirtinio talento  solistą –  švedų trombonininką Christianą Lindbergą.
Bene ryškiausiai trombonininko Christiano Lindbergo talentą ir kūrybinį potencialą apibūdina jo prestižinėse įrašų kompanijose išleistų solinių albumų skaičius   daugiau nei šešiasdešimt. Trombono misionieriumi vadinamo atlikėjo karjerą taipogi žymi 82 specialiai jam sukurti šiuolaikinių kompozitorių kūriniai, tarp kurių kūrėjų figūruoja vieno žinomiausių švedų muzikos pasaulio atstovo Jano Sandströmo pavardė. Neapsiribodamas vien atlikėjo veikla, Ch. Lindbergas ir pats kuria muziką bei diriguoja orkestrams.

Renginio vieta

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Festivalį finansuoja