Birželio 14d. 18:00 Pažaislio vienuolyno bažnyčioje

Didis Gėris


Atlikėjai

DOVILĖ KAZONAITĖ (sopranas)
TADAS MOTIEČIUS (akordeonas)


Programoje
Johann Sebastian Bach, Edvard Grieg, Giedrius Svilainis, Balys Dvarionas, Juozas Gruodis, Giedrius Kuprevičius, Giulio Caccini, Reynaldo Hahn, Claude Debussy, Andrew Lloyd Webber, Manuel de Falla

Įėjimas nemokamas

Žavioji solistė DOVILĖ KAZONAITĖ profesinį kelią pradėjo mokydamasi chorinio dirigavimo Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijoje bei Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Vis dėlto muzikė pasuko operos solistės keliu ir prieš keletą metų savo pasirinkimą ir talentą patvirtino, apsigindama šios specialybės magistro darbą. Solinę karjerą solistė pradėjo „NOA – naujosios operos akcijos“ šiuolaikinėje operoje „Galinė linija“ (M. Natalevičius), o nuo 2013 m. dainuoja Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. 2017 m. solistė pelnė „Metų vilties“ titulą jaunųjų operos dainininkų tarpe. Dažnai D. Kazonaitę galima išvysti ne tik operos scenoje, bet ir kamerinės muzikos programose, o šiame koncerte gana neįprastame  soprano ir  akordeono duete.

Per pastaruosius dešimt metų TADAS MOTIEČIUS pasirodė daugelyje Europos scenų ir festivalių, dalyvavo tarptautiniuose seminaruose ir projektuose. T. Motiečius yra tapęs Karalienės Mortos premijos ir daugiau nei trisdešimties Lietuvos bei kitų šalių tarptautinių konkursų laureatu. Akordeonininkas aktyviai koncertuoja Lietuvoje, įsitraukia į netikėtus projektus, bendradarbiauja su įvairiais kūrėjais. T. Motiečius yra perspektyvus jaunosios kartos akordeonininkas. Jis – Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos bei Lietuvos muzikos ir teatro akademijos, doc. Raimondo Sviackevičiaus akordeono klasės auklėtinis.

Renginio vieta

Visos festivalio naujienos pašto dėžutėje

Festivalį pristato radijas
Mecenatas
Generalinis rėmėjas
Festivalio bankas
Pagrindiniai rėmėjai
Informaciniai partneriai
Festivalį finansuoja